Mladší dorastenci si zahrali proti ženskej reprezentácii

2014 12 04 repre1Mladší dorastenci prežili vo štvrtok výnimočný večer. Ženská reprezentácia Slovenska, ktorá sa pripravuje na Majstrovstvá Európy v Malackách si s nimi zahrala modelový zápas.

Hala sa celkom slušne zaplnila divákmi, ktorí videle pekné stretnutie, v ktorom hlavne reprezentantky ukázali, že sú veľmi rýchle, vedia o sebe a dokážu premieňať šance. Naši chlapci mali určite trému, predsa len sa báli ísť do súbojov naplno (ich galantnosť oceňujeme), ale ukázali pekné kombinácie, niekoľkokrát reprezentantky zaskočili a dali veľa pekných gólov.

Reprezentácia nakoniec vyhrala, ale výsledok v tomto prípade vôbec nie je dôležitý – pre reprezentáciu to bol určite zaujímavý moment prípravy a naši chlapci si vyskúšali, aké je to hrať proti rýchlemu profesionálnemu súperovi, ktorý je po týždňovom sústredení zohratý.

2014 12 04 repre2Tréner  stupavských dorastencov Rudo Draškovič bol po zápase spokojný:

„Dnešné stretnutie sme začali trošku ustráchane, ale veľmi rýchlo sme sa oťukali a začali sme hrať svoju hru. Zápas pre nás mal vysoké tempo a preto chalani museli hrať naplno či v útoku, alebo v obrane. Snažili sme sa hráčov točiť, aby si zahrali všetci a s reprezentantkami sme dokázali stále hrať stále rýchlu hru. V tomto stretnutí nás môžu mrzieť nepremenené šance. Pre nás to bola výborná previerka v príjemnej atmosfére. Reprezentantkám držíme palce na ME.“

Nám všetkým neostáva nič iné, ako mimoriadne sympatickému ženskému tímu zaželať, aby sa im na majstrovstvách darilo aspoň tak, ako proti stupavským dorastencom.