Mladší žiaci prijali pozvanie na turnaj IHT v Bratislave

Naši mladší žiaci – ročník narodenia 2006 prijali pozvanie na medzinárodný turnaj v Bratislave, ktorý sa konal v sobotu 12.5 2018. Okrem domáceho ŠKP na turnaji štartovala Maďarská Tatabanya a České Nové Veselí. Naší mladší žiaci po jednej výhre a dvoch prehrách nakoniec skončili tretí.20180512_131540.jpg

Komentár Rudolfa Draškoviča ml. k turnaju:
20180512_132815.jpg„Pozvanie od ŠKP Bratislava nás potešilo, lebo sme si mohli zmerať sily so silnými súpermi a odohrali sme kvalitné zápasy. Prvý zápas sme nastúpili proti domácim, kde sme sa prvý polčas oťukávali. Druhý polčas sme zlepšili obranu a po pekných akciách sme vyhrali o 4 góly. Druhý zápas proti Novému Veselí chalani pocítili dobrú obranu súpera. Chalani sa zrazu mali problém presadiť a chýbala nám streľba z diaľky a väčšie odhodlanie. Naša obrana nebola zlá. S Novým Veselí sme mohli uhrať výsledok, ak by sme boli odvážnejší pri streľbe. Proti Maďarskej Tatabanyi sme nemali šancu. Súper bol fyzicky vyspelejší a zápas sme prehrali o veľa gólov. Napriek tomu všetkému som s turnajom veľmi spokojný, lebo nám odokryl veci, na ktorých musíme pracovať. V lige vyhrávame veľa zápasov, ale táto medzinárodná konfrontácia nám ukáže smer na čom treba robiť. Nesklamal nikto, len musíme byť viacej odvážnejší pri streľbe z väčších vzdialeností.“