Muži: DAC Dunajská Streda – HC Tatran Stupava 16:32 (9:16)

Družstvo mužov necestovalo do Dunajskej Stredy z dôvodu mnohých zranení a pracovných povinností v kompletnom zložení, no s odhodlaním naplno bodovať. Na trénera Ľuboša Ivicu a vedúceho družstva Rudolfa Draškoviča st. tak nečakala vopred jednoduchá úloha.

Po nepresvedčivom výkone s Dunajskou Stredou na domácej palubovke sa však Stupavčanom tentokrát podarilo nielen bodovať ale presadiť sa aj strelecky, čoho čiastkovým výsledkom bolo už polčasové skóre 9:16 v prospech Tatranu. V prvom polčase sa gólovo výrazne presadil najmä Hepner (8g resp. 12g v zápase), ktorému sekundoval Malina (5g resp. 8g v zápase).

V druhom polčase sa začalo dariť aj Hirtlovi (6g) a z postu krídla striedajúcemu Sivákovi (5/1). V obrane si pochvalu trénera Ivicu i spoluhráčov vyslúžil Kalivoda. Najmä v druhej polovici zápasu boli fázy hry kedy brankár Beleš „zavrel“ bránu a súper sa nedokázal presadiť. Rozdiel skóre narastal, Stupava porazila súpera z Dunajskej Stredy na jeho palubovke jednoznačne 16:32.

Muži sa najbližšie predstavia vo Vajnoroch, kde ich v sobotu 30.4. čaká o 10:30 duel na vonkajšom asfaltovom povrchu s domácim HK Vajnory. Posledným zápasom sezóny bude pre Stupavčanov domáci zápas v sobotu 7.5. o 20:00, kedy v novej hale na ZŠ privítajú hostí z Cífera.

Zostava a góly Stupavy: Beleš – Hepner 12/2, Malina 6, Hirtl 6, Sivák 5/1, Husák 2, Lachkovič 1, Pír, Kalivoda, Kubíček, Bordáč

Tréneri: Ľuboš Ivica, Rudo Draškovič st.