Nový dámsky model dresu HC Tatran Stupava

dres2Stupavský klub Vám predstavuje nové dresy, určené špaciálne pre ženskú časť družstiev. Dresy zachovávajú farby Stupavy – zeleno – bielo – čiernu. K dresu sa nosia biele trenky. Tak, ako pri predchádzajúcicom „šalátskom“ drese, aj na tomto drese nosia ženy na rukáve spomienku na Miroslava Jančára – legendárneho trénera stupavskej hádzanej.

Oficiálne dresy pre naše tímy tak máme už tri:

  1. Tradičný zeleno-biely dres (s prevahou zelenej), ktorý je jednotný pre mužské a ženské tímy a je už našou „vizitkou“, podľa ktorej nás poznajú nielen na Slovensku
  2. Zeleno-čierny, tzv „šalátsky“ dres, ktorý je určený pre mužské a chlapčenské tímy a vznikol pri príležitosti účasti starších žiakov na Majstrovstvách Slovenska 2014.
  3. Nový bielo zelený dres (s prevahou bielej), určený pre ženské a dievčenské tímy, ktorý vznikol pri príležitosti úspešného účinkovania dorasteniek v 1. lige (momentálne sú na tretej priečke).

Všetky tímy tak časom budú mať dve sady dresov, aby sa vedeli prispôsobiť situácii, keď súper nastúpi v dresoch podobnej farebnosti.

Držíme palce všetkým tímom, aby sa im darilo, nech hrajú v ktorýchkoľvek dresoch.

 dres3  dres4  dres5