Piesok, umelá tráva, hádzaná – OLD STARS mužov a žien Jablonica 2011

16. júla 2011 sa zúčastnili obe naše veteran´s družstvá tradičného turnaja OLD STARS mužov a žien v Jablonici. Spolu s hráčmi a hráčkami prišli do Jablonice v hojnom počte aj ďaľší rodinní príslušnici a tak to medzi zápasmi vyzeralo ako jedná veľká letná párty Stupavčanov.

Rozlosovanie turnaja postavilo proti našim mužom v základnej skupine súperov z Pezinka, Holíča a Dubnice. Po hladkom úvodnom víťazstve nad Pezinkom v pomere 10:5 prišla naša jediná prehra po neustále vyrovnanom priebehu, keď sme za 15 minút hracieho času nastrelili 5 tyčiek, o jeden gól 6:7. V poslednom zápase základnej skupiny sme znovu bez vačších problémov porazili Dubnicu 5:2. V zápasoch o umiestnie sa proti nám postavilo druhé družstvo skupiny B – Vajnory.  V zápase o celkové tretie miesto sme po výbornom výkone odprevadili súpera z Vajnor s výsledkom 9:2 a obsadili na turnaji celkové tretie miesto.

Stupavské dievčatá čakali v základnej skupine súperky zo Šale a Nového Mesta. Dievčatá na svojom druhom turnaji v kariére ukázali,  že vďaka tréningom neustále napredujú a zároveň, že je potrebné aj naďalej pracovať na sebe, tak aby čo najskôr vedeli konkurovať tým najlepším v ich kategórii. Po prehrách 2:9 so Šalou, 1:5 s Novým Mestom v základnej skupine a 3:6 s Trenčínom v zápase o piate miesto obsadili naše dievčatá celkovo 6. miesto so 7mich tímov. Na turnaji absolvovali svoju zápasovú premiéru Odetka Halusková a Janka Prokešová, ktorá po svojom prvom zápasovom góle absolvala úžasný víťazný tanec, ktorým pobavila všetkých divákov.

V záverečnom hodnotení turnaja a vyhlasovaní výsledkov organizátori v zmysle hesla nie je dôležité zvíťaziť, ale zúčastniť sa vyhlásili, že všetky družstvá ktoré prišli a zúčastnili sa dobre zorganizovaného turnaja v Jablonici sa umiestnili na 1. až 8. mieste v kategótii mužov, resp. 1. až 7. mieste v kategórii žien.  Nás veľmi potešilo vyhlasovanie individuálnych ocenení, keď za najlepšiu brankárku turnaja bola vyhlásená naša Janka Polákova a za najlepšieho brankára Roman Jánoš.