PMH24 – Program nedeľa / Sunday


NEDEĽA / SUNDAY

NEDEĽA – IHRISKO č. 1 – HALA

č. čas / time Tím1 / Team 1 výsledok / result Tím2 / Team 2 kat / cat skupina
1 8:00 : voľno / free
2 8:15 HKM Slovan Šaľa (SK) 6:7 SMF Žilina (SK) B – 2013/2014 B6
3 8:30 Házená Velká Bystřice (CZ) 11:9 HC TATRAN STUPAVA B (SK) G – 2013/2014 G6
4 8:45 HC TATRAN STUPAVA C (SK) 12:0 D6 – dievčatá G – 2013/2014 G6
5 9:00 : voľno / free
6 9:15 HKM Slovan Šaľa (SK) 7:6 TJ Sokol Velké Meziříčí A (CZ) B – 2013/2014 B6
7 9:30 TJ Sokol Cífer (SK) 6:9 Strojár Malacky (SK) G – 2013/2014 G3
8 9:45 HaO Slovan Modra (SK) 9:13 ŠKP Bratislava (SK) G – 2013/2014 G3
9 10:00 ŠKP Bratislava B (SK) 9:13 Strojár Malacky (SK) B – 2013/2014 B3
10 10:15 HK Ivančice (CZ) 9:9 ŠKP Bratislava A (SK) B – 2013/2014 B3
11 10:30 Házená Velká Bystřice (CZ) 12:7 HC TATRAN STUPAVA C (SK) G – 2013/2014 G6
12 10:45 HC TATRAN STUPAVA B (SK) : D6 – dievčatá G – 2013/2014 G6
13 11:00 HC TATRAN STUPAVA C 4:9 SMF Žilina (SK) B – 2013/2014 B6
14 11:15 : voľno / free
15 11:30 TJ Sokol Cífer (SK) 8:11 HaO Slovan Modra (SK) G – 2013/2014 G3
16 11:45 Strojár Malacky (SK) 5:6 ŠKP Bratislava (SK) G – 2013/2014 G3
17 12:00 ŠKP Bratislava B (SK) 6:11 HK Ivančice (CZ) B – 2013/2014 B3
18 12:15 Strojár Malacky (SK) 15:8 ŠKP Bratislava A (SK) B – 2013/2014 B3
19 12:30 Házená Velká Bystřice (CZ) : D6 – dievčatá G – 2013/2014 G6
20 12:45 HC TATRAN STUPAVA C (SK) 4:15 HC TATRAN STUPAVA B (SK) G – 2013/2014 G6
21 13:00 TJ Sokol Velké Meziříčí A (CZ) 10:9 SMF Žilina (SK) B – 2013/2014 B6
22 13:15 HKM Slovan Šaľa (SK) 11:2 HC TATRAN STUPAVA C B – 2013/2014 B6
23 13:30 TJ Sokol Cífer (SK) 8:12 ŠKP Bratislava (SK) G – 2013/2014 G3
24 13:45 HaO Slovan Modra (SK) 9:8 Strojár Malacky (SK) G – 2013/2014 G3
25 14:00 ŠKP Bratislava B (SK) 8:13 ŠKP Bratislava A (SK) B – 2013/2014 B3
26 14:15 HK Ivančice (CZ) 13:8 Strojár Malacky (SK) B – 2013/2014 B3

NEDEĽA – IHRISKO č. 2 – HALA

č. čas / time Tím1 / Team 1 výsledok / result Tím2 / Team 2 kat / cat skupina
1 8:00 HC TATRAN STUPAVA C 1:12 TJ Sokol Velké Meziříčí A (CZ) B – 2013/2014 B6
2 8:15 : voľno / free
3 8:30 HK Slovan Duslo Šaľa C (SK) 7:10 HK Slovan Duslo Šaľa B (SK) G – 2013/2014 G5
4 8:45 DHK Zora Olomouc B (CZ) 5:17 HKM Šurany B (SK) G – 2013/2014 G5
5 9:00 Hšk Legends Šaľa B (SK) 8:10 HC TATRAN STUPAVA B B – 2013/2014 B5
6 9:15 TJ Sokol Horka nad Moravou A (CZ) 15:15 Roomz Hotels ZV Handball Wiener Neustadt (AUT) B – 2013/2014 B5
7 9:30 HK Slávia Partizánske (SK) 9:13 Junior Močenok (SK) G – 2013/2014 G2
8 9:45 HKM Šurany A (SK) 6:7 HC DAC Dunajská Streda A (SK) G – 2013/2014 G2
9 10:00 HBC Olomouc (CZ) 10:14 TJ Sokol Horka nad Moravou B (CZ) B – 2013/2014 B2
10 10:15 HaO Slovan Modra (SK) 9:16 Sokol Sokolnice (CZ) B – 2013/2014 B2
11 10:30 HK Slovan Duslo Šaľa C (SK) 12:5 DHK Zora Olomouc B (CZ) G – 2013/2014 G5
12 10:45 HK Slovan Duslo Šaľa B (SK) 8:9 HKM Šurany B (SK) G – 2013/2014 G5
13 11:00 Hšk Legends Šaľa B (SK) 16:13 TJ Sokol Horka nad Moravou A (CZ) B – 2013/2014 B5
14 11:15 HC TATRAN STUPAVA B 8:13 Roomz Hotels ZV Handball Wiener Neustadt (AUT) B – 2013/2014 B5
15 11:30 HK Slávia Partizánske (SK) 12:22 HKM Šurany A (SK) G – 2013/2014 G2
16 11:45 Junior Močenok (SK) 7:9 HC DAC Dunajská Streda A (SK) G – 2013/2014 G2
17 12:00 HBC Olomouc (CZ) 10:10 HaO Slovan Modra (SK) B – 2013/2014 B2
18 12:15 TJ Sokol Horka nad Moravou B (CZ) 3:15 Sokol Sokolnice (CZ) B – 2013/2014 B2
19 12:30 HK Slovan Duslo Šaľa C (SK) 8:6 HKM Šurany B (SK) G – 2013/2014 G5
20 12:45 DHK Zora Olomouc B (CZ) 5:14 HK Slovan Duslo Šaľa B (SK) G – 2013/2014 G5
21 13:00 Hšk Legends Šaľa B (SK) 12:19 Roomz Hotels ZV Handball Wiener Neustadt (AUT) B – 2013/2014 B5
22 13:15 TJ Sokol Horka nad Moravou A (CZ) 12:16 HC TATRAN STUPAVA B B – 2013/2014 B5
23 13:30 HK Slávia Partizánske (SK) 7:11 HC DAC Dunajská Streda A (SK) G – 2013/2014 G2
24 13:45 HKM Šurany A (SK) 11:6 Junior Močenok (SK) G – 2013/2014 G2
25 14:00 HBC Olomouc (CZ) 5:19 Sokol Sokolnice (CZ) B – 2013/2014 B2

NEDEĽA – IHRISKO č. 3 – HALA

č. čas / time Tím1 / Team 1 výsledok / result Tím2 / Team 2 kat / cat skupina
1 8:00 HC TATRAN STUPAVA A 14:11 MŠK Kysucké Nové Mesto (SK) B – 2013/2014 B4
2 8:15 TJ Sokol Cífer (SK) 8:11 SK Kuřim (CZ) B – 2013/2014 B4
3 8:30 ŠK Svodín (SK) 6:11 MHáK Martin (SK) G – 2013/2014 G4
4 8:45 HC DAC Dunajská Streda B (SK) 7:10 HK Ivančice (CZ) G – 2013/2014 G4
5 9:00 TJ Sokol Velké Meziříčí B (CZ) 11:11 Hšk Legends Šaľa A (SK) B – 2013/2014 B1
6 9:15 HK Kúpele Bojnice (SK) 13:11 TJ SOKOL Kostelec na Hané – HK (CZ) B – 2013/2014 B1
7 9:30 HC TATRAN STUPAVA A (SK) 6:14 SMF Žilina (SK) G – 2013/2014 G1
8 9:45 HK Slovan Duslo Šaľa A (SK) 7:8 DHK Zora Olomouc A (CZ) G – 2013/2014 G1
9 10:00 HC TATRAN STUPAVA A 13:4 TJ Sokol Cífer (SK) B – 2013/2014 B4
10 10:15 MŠK Kysucké Nové Mesto (SK) 13:12 SK Kuřim (CZ) B – 2013/2014 B4
11 10:30 ŠK Svodín (SK) 4:11 HC DAC Dunajská Streda B (SK) G – 2013/2014 G4
12 10:45 MHáK Martin (SK) 8:11 HK Ivančice (CZ) G – 2013/2014 G4
13 11:00 TJ Sokol Velké Meziříčí B (CZ) 11:15 HK Kúpele Bojnice (SK) B – 2013/2014 B1
14 11:15 Hšk Legends Šaľa A (SK) 12:9 TJ SOKOL Kostelec na Hané – HK (CZ) B – 2013/2014 B1
15 11:30 HC TATRAN STUPAVA A (SK) 9:17 HK Slovan Duslo Šaľa A (SK) G – 2013/2014 G1
16 11:45 SMF Žilina (SK) 12:11 DHK Zora Olomouc A (CZ) G – 2013/2014 G1
17 12:00 HC TATRAN STUPAVA A 14:8 SK Kuřim (CZ) B – 2013/2014 B4
18 12:15 TJ Sokol Cífer (SK) 16:11 MŠK Kysucké Nové Mesto (SK) B – 2013/2014 B4
19 12:30 ŠK Svodín (SK) 3:10 HK Ivančice (CZ) G – 2013/2014 G4
20 12:45 HC DAC Dunajská Streda B (SK) 9:13 MHáK Martin (SK) G – 2013/2014 G4
21 13:00 TJ Sokol Velké Meziříčí B (CZ) 13:5 TJ SOKOL Kostelec na Hané – HK (CZ) B – 2013/2014 B1
22 13:15 HK Kúpele Bojnice (SK) 11:14 Hšk Legends Šaľa A (SK) B – 2013/2014 B1
23 13:30 HC TATRAN STUPAVA A (SK) 9:14 DHK Zora Olomouc A (CZ) G – 2013/2014 G1
24 13:45 HK Slovan Duslo Šaľa A (SK) 11:13 SMF Žilina (SK) G – 2013/2014 G1
25 14:00 HaO Slovan Modra (SK) 14:14 TJ Sokol Horka nad Moravou B (CZ) B – 2013/2014 B2

NEDEĽA – IHRISKO č. 4 – VONKAJŠIE IHRISKO

č. čas / time Tím1 / Team 1 výsledok / result Tím2 / Team 2 kat / cat skupina
1 8:30 * SPORT CLUB RUDAR (SK) 12:0 * THA Martin (SK) mB – 2015/2016 mB-A
2 8:45 * HC TATRAN STUPAVA (SK) 3:11 * Sokol Sokolnice (CZ) mB – 2015/2016 mB-A
3 9:00 * SK Kuřim (CZ) 11:10 * Roomz Hotels ZV Handball Wiener Neustadt (AUT) mB – 2015/2016 mB-A
4 9:15 * THA Martin (SK) 0:12 * TJ Sokol Velké Meziříčí A (CZ) mB – 2015/2016 mB-A
5 9:30 * Roomz Hotels ZV Handball Wiener Neustadt B (AUT) 2:4 * HC DAC Dunajská Streda (SK) mG – 2015/2016 mG-A
6 9:45 * HC TATRAN STUPAVA (SK) 6:12 * ŠKP Topoľčany (SK) mG – 2015/2016 mG-A
7 10:00 * Sokol Sokolnice (CZ) 9:11 * TJ Sokol Cífer (SK) mB – 2015/2016 mB-A
8 10:15 * SPORT CLUB RUDAR (SK) 10:7 * Roomz Hotels ZV Handball Wiener Neustadt (AUT) mB – 2015/2016 mB-A
9 10:30 * HC TATRAN STUPAVA (SK) 10:18 * TJ Sokol Velké Meziříčí A (CZ) mB – 2015/2016 mB-A
10 10:45 * TJ Sokol Cífer (SK) 8:9 * SK Kuřim (CZ) mB – 2015/2016 mB-A
11 11:00 * Roomz Hotels ZV Handball Wiener Neustadt B (AUT) 4:2 * HK Ivančice B (CZ) mG – 2015/2016 mG-A
12 11:15 * Roomz Hotels ZV Handball Wiener Neustadt A (AUT) 14:4 * HC DAC Dunajská Streda (SK) mG – 2015/2016 mG-A
13 11:30 * THA Martin (SK) 0:12 * TJ Sokol Velké Meziříčí B (CZ) mB – 2015/2016 mB
14 11:45 * Roomz Hotels ZV Handball Wiener Neustadt (AUT) 6:7 * Strojár Malacky (SK) mB – 2015/2016 mB
15 12:00 * Roomz Hotels ZV Handball Wiener Neustadt B (AUT) 3:10 * HaO Slovan Modra (SK) mG – 2015/2016 mG-A
16 12:15 * HC DAC Dunajská Streda (SK) 4:17 * HKM Šurany (SK) mG – 2015/2016 mG-A
17 12:30 * SPORT CLUB RUDAR (SK) 13:12 * HK Ivančice (CZ) mB – 2015/2016 mB
18 12:45 * TJ Sokol Cífer (SK) 9:10 * TJ SOKOL Kostelec na Hané – HK (CZ) mB – 2015/2016 mB
19 13:00 * HC TATRAN STUPAVA (SK) 3:11 * HC DAC Dunajská Streda (SK) mG – 2015/2016 mG-A
20 13:15 * HKM Šurany (SK) 7:4 * ŠKP Topoľčany (SK) mG – 2015/2016 mG-A
21 13:30 * HK Ivančice B (CZ) 1:9 * DHK Zora Olomouc (CZ) mG – 2015/2016 mG-A

NEDEĽA – IHRISKO č. 5 – VONKAJŠIE IHRISKO

č. čas / time Tím1 / Team 1 výsledok / result Tím2 / Team 2 kat / cat skupina
1 8:30 * Strojár Malacky (SK) 11:11 * Hšk Legends Šaľa (SK) mB – 2015/2016 mB-B
2 8:45 * HaO Slovan Modra (SK) 13:6 * HK Kúpele Bojnice (SK) mB – 2015/2016 mB-B
3 9:00 * Házená Velká Bystřice (CZ) 15:8 * TJ SOKOL Kostelec na Hané – HK (CZ) mB – 2015/2016 mB-B
4 9:15 * Hšk Legends Šaľa (SK) 13:2 * TJ Sokol Velké Meziříčí B (CZ) mB – 2015/2016 mB-B
5 9:30 * HK Ivančice A (CZ) 3:14 * HaO Slovan Modra (SK) mG – 2015/2016 mG-A
6 9:45 * DHK Zora Olomouc (CZ) 9:5 * HKM Šurany (SK) mG – 2015/2016 mG-A
7 10:00 * HK Kúpele Bojnice (SK) 10:10 * HK Ivančice (CZ) mB – 2015/2016 mB-B
8 10:15 * Strojár Malacky (SK) 11:14 * TJ SOKOL Kostelec na Hané – HK (CZ) mB – 2015/2016 mB-B
9 10:30 * HaO Slovan Modra (SK) 16:4 * TJ Sokol Velké Meziříčí B (CZ) mB – 2015/2016 mB-B
10 10:45 * HK Ivančice (CZ) 11:21 * Házená Velká Bystřice (CZ) mB – 2015/2016 mB-B
11 11:00 * HK Ivančice A (CZ) 1:2 * ŠKP Topoľčany (SK) mG – 2015/2016 mG-A
12 11:15 * HC TATRAN STUPAVA (SK) 2:11 * DHK Zora Olomouc (CZ) mG – 2015/2016 mG-A
13 11:30 * HC TATRAN STUPAVA (SK) 11:9 * Hšk Legends Šaľa (SK) mB – 2015/2016 mB
14 11:45 * SK Kuřim (CZ) 9:13 * HK Kúpele Bojnice (SK) mB – 2015/2016 mB
15 12:00 * HK Ivančice B (CZ) 2:16 * Roomz Hotels ZV Handball Wiener Neustadt A (AUT) mG – 2015/2016 mG-A
16 12:15 * HK Ivančice A (CZ) 1:10 * DHK Zora Olomouc (CZ) mG – 2015/2016 mG-A
17 12:30 * Sokol Sokolnice (CZ) 12:14 * HaO Slovan Modra (SK) mG – 2015/2016 mB
18 12:45 * TJ Sokol Velké Meziříčí A (CZ) 12:16 * Házená Velká Bystřice (CZ) mG – 2015/2016 mB
19 13:00 * HK Ivančice B (CZ) 6:14 * HaO Slovan Modra (SK) mG – 2015/2016 mG-A
20 13:15 * Roomz Hotels ZV Handball Wiener Neustadt A (AUT) 15:5 * Roomz Hotels ZV Handball Wiener Neustadt B (AUT) mG – 2015/2016 mG-A