PMH24 – Program sobota / Saturday


SOBOTA / Saturday

Ihrisko / Playground: ŠKOLSKÁ športová hala / SCHOOL sports hall

č. čas / time Tím1 / Team 1 výsledok / result Tím2 / Team 2 kat / cat group
1 8:00 HC TATRAN STUPAVA A 9:10 ŠKP Bratislava B (SK) B – 2013/2014 B-A
2 8:15 : voľno / free
3 8:30 TJ Sokol Velké Meziříčí B (CZ) 16:9 HBC Olomouc (CZ) B – 2013/2014 B-A
4 8:45 Hšk Legends Šaľa B (SK) 11:5 HKM Slovan Šaľa (SK) B – 2013/2014 B-A
5 9:00 SK Kuřim (CZ) 11:22 Sokol Sokolnice (CZ) B – 2013/2014 B-D
6 9:15 TJ SOKOL Kostelec na Hané – HK (CZ) 7:9 Roomz Hotels ZV Handball Wiener Neustadt (AUT) B – 2013/2014 B-D
7 9:30 HC TATRAN STUPAVA C (SK) 0:27 HKM Šurany A (SK) G – 2013/2014 G-C
8 9:45 HC DAC Dunajská Streda B (SK) 3:10 HK Slovan Duslo Šaľa A (SK) G – 2013/2014 G-C
9 10:00 HaO Slovan Modra (SK) 12:0 DHK Zora Olomouc B (CZ) G – 2013/2014 G-C
10 10:15 HC TATRAN STUPAVA B 3:19 Hšk Legends Šaľa A (SK) B – 2013/2014 B-B
11 10:30 Strojár Malacky (SK) 14:6 MŠK Kysucké Nové Mesto (SK) B – 2013/2014 B-B
12 10:45 HC TATRAN STUPAVA B 8:4 TJ Sokol Velké Meziříčí A (CZ) B – 2013/2014 B-B
13 11:00 HC TATRAN STUPAVA A (SK) 13:5 HK Slávia Partizánske (SK) G – 2013/2014 G-A
14 11:15 TJ Sokol Cífer (SK) 6:4 HK Slovan Duslo Šaľa C (SK) G – 2013/2014 G-A
15 11:30 HC TATRAN STUPAVA A (SK) 9:5 ŠK Svodín (SK) G – 2013/2014 G-A
16 11:45 HC TATRAN STUPAVA D (SK) : HC DAC Dunajská Streda A (SK) G – 2013/2014 G-D
17 12:00 HKM Šurany B (SK) 8:9 ŠKP Bratislava (SK) G – 2013/2014 G-D
18 12:15 HC TATRAN STUPAVA D (SK) : DHK Zora Olomouc A (CZ) G – 2013/2014 G-D
19 12:30 HK Kúpele Bojnice (SK) 18:8 HK Ivančice (CZ) B – 2013/2014 B-C
20 12:45 HaO Slovan Modra (SK) 16:8 TJ Sokol Horka nad Moravou A (CZ) B – 2013/2014 B-C
21 13:00 TJ Sokol Cífer (SK) 11:15 HK Ivančice (CZ) B – 2013/2014 B-C
22 13:15 SMF Žilina (SK) 11:7 Junior Močenok (SK) G – 2013/2014 G-B
23 13:30 Strojár Malacky (SK) 8:6 MHáK Martin (SK) G – 2013/2014 G-B
24 13:45 HK Slovan Duslo Šaľa B (SK) 7:14 Junior Močenok (SK) G – 2013/2014 G-B
25 14:00 SMF Žilina (SK) 6:6 Roomz Hotels ZV Handball Wiener Neustadt (AUT) B – 2013/2014 B-D
26 14:15 Hšk Legends Šaľa B (SK) 7:13 ŠKP Bratislava B (SK) B – 2013/2014 B-A
27 14:30 HC TATRAN STUPAVA A 7:11 HBC Olomouc (CZ) B – 2013/2014 B-A
28 14:45 HKM Slovan Šaľa (SK) 2:13 TJ Sokol Velké Meziříčí B (CZ) B – 2013/2014 B-A
29 15:00 SK Kuřim (CZ) 18:7 Roomz Hotels ZV Handball Wiener Neustadt (AUT) B – 2013/2014 B-D
30 15:15 voľno / free :
31 15:30 ŠKP Bratislava A (SK) 8:6 SMF Žilina (SK) B – 2013/2014 B-D
32 15:45 HC DAC Dunajská Streda B (SK) 6:13 HKM Šurany A (SK) G – 2013/2014 G-C
33 16:00 HC TATRAN STUPAVA C (SK) 5:19 DHK Zora Olomouc B (CZ) G – 2013/2014 G-C
34 16:15 HK Slovan Duslo Šaľa A (SK) 11:7 HaO Slovan Modra (SK) G – 2013/2014 G-C
35 16:30 Strojár Malacky (SK) 8:9 TJ Sokol Horka nad Moravou B (CZ) B – 2013/2014 B-B
36 16:45 HC TATRAN STUPAVA B 11:16 MŠK Kysucké Nové Mesto (SK) B – 2013/2014 B-B
37 17:00 Hšk Legends Šaľa A (SK) 19:4 TJ Sokol Velké Meziříčí A (CZ) B – 2013/2014 B-B
38 17:15 TJ Sokol Cífer (SK) 12:4 Házená Velká Bystřice (CZ) G – 2013/2014 G-A
39 17:30 HC TATRAN STUPAVA A (SK) 8:7 HK Slovan Duslo Šaľa C (SK) G – 2013/2014 G-A
40 17:45 HK Slávia Partizánske (SK) 10:6 ŠK Svodín (SK) G – 2013/2014 G-A
41 18:00 HKM Šurany B (SK) 6:8 HK Ivančice (CZ) B – 2013/2014 G-D
42 18:15 SMF Žilina (SK) 10:14 SK Kuřim (CZ) G – 2013/2014 B-D

SOBOTA – IHRISKO č. 2 – HALA

č. čas / time Tím1 / Team 1 výsledok / result Tím2 / Team 2 kat / cat group
1 8:00 HC TATRAN STUPAVA B 5:15 Strojár Malacky (SK) B – 2013/2014 B-B
2 8:15 HC TATRAN STUPAVA A (SK) 16:11 TJ Sokol Cífer (SK) G – 2013/2014 G-A
3 8:30 TJ Sokol Velké Meziříčí A (CZ) 12:11 TJ Sokol Horka nad Moravou B (CZ) B – 2013/2014 B-B
4 8:45 Hšk Legends Šaľa A (SK) 29:6 MŠK Kysucké Nové Mesto (SK) B – 2013/2014 B-B
5 9:00 HK Slávia Partizánske (SK) 16:6 HK Slovan Duslo Šaľa C (SK) G – 2013/2014 G-A
6 9:15 ŠK Svodín (SK) 14:3 Házená Velká Bystřice (CZ) G – 2013/2014 G-A
7 9:30 HC TATRAN STUPAVA D (SK) : HKM Šurany B (SK) G – 2013/2014 G-D
8 9:45 HC DAC Dunajská Streda A (SK) 11:6 ŠKP Bratislava (SK) G – 2013/2014 G-D
9 10:00 DHK Zora Olomouc A (CZ) 10:8 HK Ivančice (CZ) G – 2013/2014 G-D
10 10:15 HC TATRAN STUPAVA C 6:25 HK Kúpele Bojnice (SK) B – 2013/2014 B-C
11 10:30 HaO Slovan Modra (SK) 17:7 TJ Sokol Cífer (SK) B – 2013/2014 B-C
12 10:45 HC TATRAN STUPAVA C 7:20 TJ Sokol Horka nad Moravou A (CZ) B – 2013/2014 B-C
13 11:00 HC TATRAN STUPAVA B (SK) 9:13 SMF Žilina (SK) G – 2013/2014 G-B
14 11:15 Strojár Malacky (SK) 7:6 HK Slovan Duslo Šaľa B (SK) G – 2013/2014 G-B
15 11:30 HC TATRAN STUPAVA B (SK) 9:17 MHáK Martin (SK) G – 2013/2014 G-B
16 11:45 Hšk Legends Šaľa B (SK) 14:16 HBC Olomouc (CZ) B – 2013/2014 B-A
17 12:00 ŠKP Bratislava B (SK) 6:15 TJ Sokol Velké Meziříčí B (CZ) B – 2013/2014 B-A
18 12:15 HKM Slovan Šaľa (SK) 7:7 HBC Olomouc (CZ) B – 2013/2014 B-A
19 12:30 ŠKP Bratislava A (SK) 14:8 Roomz Hotels ZV Handball Wiener Neustadt (AUT) B – 2013/2014 B-D
20 12:45 : voľno / free
21 13:00 SMF Žilina (SK) 4:12 TJ SOKOL Kostelec na Hané – HK (CZ) B – 2013/2014 B-D
22 13:15 HC DAC Dunajská Streda B (SK) 8:7 DHK Zora Olomouc B (CZ) G – 2013/2014 G-C
23 13:30 HKM Šurany A (SK) 12:10 HaO Slovan Modra (SK) G – 2013/2014 G-C
24 13:45 HK Slovan Duslo Šaľa A (SK) 16:4 DHK Zora Olomouc B (CZ) G – 2013/2014 G-C
25 14:00 ŠKP Bratislava A (SK) 19:8 SK Kuřim (CZ) B – 2013/2014 B-D
26 14:15 Hšk Legends Šaľa A (SK) 16:9 Strojár Malacky (SK) B – 2013/2014 B-B
27 14:30 HC TATRAN STUPAVA B 11:16 TJ Sokol Horka nad Moravou B (CZ) B – 2013/2014 B-B
28 14:45 MŠK Kysucké Nové Mesto (SK) 19:16 TJ Sokol Velké Meziříčí A (CZ) B – 2013/2014 B-B
29 15:00 HK Slávia Partizánske (SK) 11:9 TJ Sokol Cífer (SK) G – 2013/2014 G-A
30 15:15 HC TATRAN STUPAVA A (SK) 14:6 Házená Velká Bystřice (CZ) G – 2013/2014 G-A
31 15:30 HK Slovan Duslo Šaľa C (SK) 5:6 ŠK Svodín (SK) G – 2013/2014 G-A
32 15:45 HC DAC Dunajská Streda A (SK) 8:6 HKM Šurany B (SK) G – 2013/2014 G-D
33 16:00 HC TATRAN STUPAVA D (SK) : HK Ivančice (CZ) G – 2013/2014 G-D
34 16:15 ŠKP Bratislava (SK) 10:17 DHK Zora Olomouc A (CZ) G – 2013/2014 G-D
35 16:30 HaO Slovan Modra (SK) 14:11 HK Ivančice (CZ) B – 2013/2014 B-C
36 16:45 HC TATRAN STUPAVA C 3:22 TJ Sokol Cífer (SK) B – 2013/2014 B-C
37 17:00 HK Kúpele Bojnice (SK) 21:10 TJ Sokol Horka nad Moravou A (CZ) B – 2013/2014 B-C
38 17:15 Strojár Malacky (SK) 7:11 Junior Močenok (SK) G – 2013/2014 G-B
39 17:30 HC TATRAN STUPAVA B (SK) 6:10 HK Slovan Duslo Šaľa B (SK) G – 2013/2014 G-B
40 17:45 SMF Žilina (SK) 16:8 MHáK Martin (SK) G – 2013/2014 G-B
41 18:00 ŠKP Bratislava A (SK) 5:12 TJ SOKOL Kostelec na Hané – HK (CZ) B – 2013/2014 B-D
42 18:15 HC TATRAN STUPAVA D (SK) : ŠKP Bratislava (SK) G – 2013/2014 G-D

SOBOTA – IHRISKO č. 3 -HALA

č. čas / time Tím1 / Team 1 výsledok / result Tím2 / Team 2 kat / cat group
1 8:00 HC TATRAN STUPAVA C 3:19 HaO Slovan Modra (SK) B – 2013/2014 B-C
2 8:15 TJ Sokol Horka nad Moravou A (CZ) 8:12 HK Ivančice (CZ) B – 2013/2014 B-C
3 8:30 HC TATRAN STUPAVA B (SK) 1:3 Strojár Malacky (SK) G – 2013/2014 G-B
4 8:45 SMF Žilina (SK) 12:3 HK Slovan Duslo Šaľa B (SK) G – 2013/2014 G-B
5 9:00 MHáK Martin (SK) 11:13 Junior Močenok (SK) G – 2013/2014 G-B
6 9:15 ŠKP Bratislava B (SK) 11:3 HKM Slovan Šaľa (SK) B – 2013/2014 B-A
7 9:30 HC TATRAN STUPAVA A 11:7 Hšk Legends Šaľa B (SK) B – 2013/2014 B-A
8 9:45 HC TATRAN STUPAVA A 8:18 TJ Sokol Velké Meziříčí B (CZ) B – 2013/2014 B-A
9 10:00 ŠKP Bratislava A (SK) 9:9 Sokol Sokolnice (CZ) B – 2013/2014 B-D
10 10:15 voľno / free :
11 10:30 SK Kuřim (CZ) 15:20 TJ SOKOL Kostelec na Hané – HK (CZ) B – 2013/2014 B-D
12 10:45 HC TATRAN STUPAVA C (SK) 3:15 HC DAC Dunajská Streda B (SK) G – 2013/2014 G-C
13 11:00 HKM Šurany A (SK) 9:14 HK Slovan Duslo Šaľa A (SK) G – 2013/2014 G-C
14 11:15 HK Kúpele Bojnice (SK) 24:9 TJ Sokol Cífer (SK) B – 2013/2014 B-C
15 11:30 HC TATRAN STUPAVA C (SK) 2:14 HaO Slovan Modra (SK) G – 2013/2014 G-C
16 11:45 Hšk Legends Šaľa A (SK) 20:13 TJ Sokol Horka nad Moravou B (CZ) B – 2013/2014 B-B
17 12:00 Strojár Malacky (SK) 8:6 TJ Sokol Velké Meziříčí A (CZ) B – 2013/2014 B-B
18 12:15 MŠK Kysucké Nové Mesto (SK) 9:20 TJ Sokol Horka nad Moravou B (CZ) B – 2013/2014 B-B
19 12:30 HK Slávia Partizánske (SK) 11:10 Házená Velká Bystřice (CZ) G – 2013/2014 G-A
20 12:45 TJ Sokol Cífer (SK) 8:7 ŠK Svodín (SK) G – 2013/2014 G-A
21 13:00 HK Slovan Duslo Šaľa C (SK) 9:6 Házená Velká Bystřice (CZ) G – 2013/2014 G-A
22 13:15 HC DAC Dunajská Streda A (SK) 8:8 HK Ivančice (CZ) G – 2013/2014 G-D
23 13:30 HKM Šurany B (SK) 8:8 DHK Zora Olomouc A (CZ) G – 2013/2014 G-D
24 13:45 ŠKP Bratislava (SK) 11:9 HK Ivančice (CZ) G – 2013/2014 G-D
25 14:00 HK Kúpele Bojnice (SK) 20:7 HaO Slovan Modra (SK) B – 2013/2014 B-C
26 14:15 HC TATRAN STUPAVA C 1:11 HK Ivančice (CZ) B – 2013/2014 B-C
27 14:30 TJ Sokol Cífer (SK) 11:8 TJ Sokol Horka nad Moravou A (CZ) B – 2013/2014 B-C
28 14:45 SMF Žilina (SK) 18:6 Strojár Malacky (SK) G – 2013/2014 G-B
29 15:00 HC TATRAN STUPAVA B (SK) 3:18 Junior Močenok (SK) G – 2013/2014 G-B
30 15:15 HK Slovan Duslo Šaľa B (SK) 2:11 MHáK Martin (SK) G – 2013/2014 G-B
31 15:30 ŠKP Bratislava B (SK) 7:8 HBC Olomouc (CZ) B – 2013/2014 B-A
32 15:45 HC TATRAN STUPAVA A 9:8 HKM Slovan Šaľa (SK) B – 2013/2014 B-A
33 16:00 Hšk Legends Šaľa B (SK) 3:14 TJ Sokol Velké Meziříčí B (CZ) B – 2013/2014 B-A
34 16:15 Roomz Hotels ZV Handball Wiener Neustadt (AUT) 7:11 Sokol Sokolnice (CZ) B – 2013/2014 B-D
35 16:30 voľno / free :
36 16:45 TJ SOKOL Kostelec na Hané – HK (CZ) 19:12 Sokol Sokolnice (CZ) B – 2013/2014 B-D
37 17:00 HKM Šurany A (SK) 21:3 DHK Zora Olomouc B (CZ) G – 2013/2014 G-C
38 17:15 HC TATRAN STUPAVA C (SK) 2:15 HK Slovan Duslo Šaľa A (SK) G – 2013/2014 G-C
39 17:30 SMF Žilina (SK) 3:23 Sokol Sokolnice (CZ) B – 2013/2014 B-D
40 17:45 HC DAC Dunajská Streda B (SK) 7:12 HaO Slovan Modra (SK) G – 2013/2014 G-C
41 18:00 HC DAC Dunajská Streda A (SK) 7:8 DHK Zora Olomouc A (CZ) G – 2013/2014 G-D
42 18:15 voľno / free :

SOBOTA – IHRISKO č. 4 – VONKAJŠIE IHRISKO

č. čas / time Tím1 / Team 1 výsledok / result Tím2 / Team 2 kat / cat group
1 9:00 * HC TATRAN STUPAVA (SK) 9:10 * SPORT CLUB RUDAR (SK) mB – 2015/2016 mB-A
2 9:15 * TJ Sokol Cífer (SK) 16:6 * Roomz Hotels ZV Handball Wiener Neustadt (AUT) mB – 2015/2016 mB-A
3 9:30 * Roomz Hotels ZV Handball Wiener Neustadt A (AUT) 10:3 * HC TATRAN STUPAVA (SK) mG – 2015/2016 mG-A
4 9:45 * Roomz Hotels ZV Handball Wiener Neustadt B (AUT) 3:20 * HKM Šurany (SK) mG – 2015/2016 mG-A
5 10:00 * THA Martin (SK) 0:12 * Sokol Sokolnice (CZ) mB – 2015/2016 mB-A
6 10:15 * TJ Sokol Velké Meziříčí A (CZ) 22:10 * SK Kuřim (CZ) mB – 2015/2016 mB-A
7 10:30 * HK Ivančice A (CZ) 10:16 * HKM Šurany (SK) mG – 2015/2016 mG-A
8 10:45 * HK Ivančice B (CZ) 7:4 * ŠKP Topoľčany (SK) mG – 2015/2016 mG-A
9 11:00 * HC TATRAN STUPAVA (SK) 10:7 * Roomz Hotels ZV Handball Wiener Neustadt (AUT) mB – 2015/2016 mB-A
10 11:15 * SPORT CLUB RUDAR (SK) 13:13 * TJ Sokol Cífer (SK) mB – 2015/2016 mB-A
11 11:30 * THA Martin (SK) 0:12 * SK Kuřim (CZ) mB – 2015/2016 mB-A
12 11:45 * Sokol Sokolnice (CZ) 14:21 * TJ Sokol Velké Meziříčí A (CZ) mB – 2015/2016 mB-A
13 12:00 * HK Ivančice A (CZ) 6:4 * Roomz Hotels ZV Handball Wiener Neustadt B (AUT) mG – 2015/2016 mG-A
14 12:15 * HK Ivančice B (CZ) 6:5 * HC TATRAN STUPAVA (SK) mG – 2015/2016 mG-A
15 12:30 * HC TATRAN STUPAVA (SK) 9:12 * TJ Sokol Cífer (SK) mB – 2015/2016 mB-A
16 12:45 * Roomz Hotels ZV Handball Wiener Neustadt (AUT) 12:0 * THA Martin (SK) mB – 2015/2016 mB-A
17 13:00 * Sokol Sokolnice (CZ) 17:9 * SK Kuřim (CZ) mB – 2015/2016 mB-A
18 13:15 * TJ Sokol Velké Meziříčí A (CZ) 25:7 * SPORT CLUB RUDAR (SK) mB – 2015/2016 mB-A
19 13:30 * DHK Zora Olomouc (CZ) 5:4 * Roomz Hotels ZV Handball Wiener Neustadt A (AUT) mG – 2015/2016 mG-A
20 13:45 * HK Ivančice A (CZ) 8:8 * HC TATRAN STUPAVA (SK) mG – 2015/2016 mG-A
21 14:00 * THA Martin (SK) 0:12 * TJ Sokol Cífer (SK) mB – 2015/2016 mB-A
22 14:15 * HC TATRAN STUPAVA (SK) 17:12 * SK Kuřim (CZ) mB – 2015/2016 mB-A
23 14:30 * SPORT CLUB RUDAR (SK) 12:14 * Sokol Sokolnice (CZ) mB – 2015/2016 mB-A
24 14:45 * TJ Sokol Velké Meziříčí A (CZ) 15:9 * Roomz Hotels ZV Handball Wiener Neustadt (AUT) mB – 2015/2016 mB-A
25 15:00 * HK Ivančice B (CZ) 2:13 * HKM Šurany (SK) mG – 2015/2016 mG-A
26 15:15 * HK Ivančice A (CZ) 8:3 * HC DAC Dunajská Streda (SK) mG – 2015/2016 mG-A
27 15:30 * SPORT CLUB RUDAR (SK) 13:13 * SK Kuřim (CZ) mB – 2015/2016 mB-A
28 15:45 * HC TATRAN STUPAVA (SK) 12:0 * THA Martin (SK) mB – 2015/2016 mB-A
29 16:00 * HC TATRAN STUPAVA (SK) 9:13 * HKM Šurany (SK) mG – 2015/2016 mG-A
30 16:15 * HC DAC Dunajská Streda (SK) 12:0 * HK Ivančice B (CZ) mG – 2015/2016 mG-A
31 16:30 * Sokol Sokolnice (CZ) 13:4 * Roomz Hotels ZV Handball Wiener Neustadt (AUT) mB – 2015/2016 mB-A
32 16:45 * TJ Sokol Velké Meziříčí A (CZ) 18:5 * TJ Sokol Cífer (SK) mB – 2015/2016 mB-A
33 17:00 * HK Ivančice A (CZ) 3:11 * HK Ivančice B (CZ) mG – 2015/2016 mG-A
34 17:15 * HC TATRAN STUPAVA (SK) 4:11 * HaO Slovan Modra (SK) mG – 2015/2016 mG-A

SOBOTA – IHRISKO č. 5 – VONKAJŠIE IHRISKO

č. čas / time Tím1 / Team 1 výsledok / result Tím2 / Team 2 kat / cat group
1 9:00 * HC TATRAN STUPAVA (SK) 7:5 * Roomz Hotels ZV Handball Wiener Neustadt B (AUT) mG – 2015/2016 mG-A
2 9:15 * HC DAC Dunajská Streda (SK) 8:6 * HaO Slovan Modra (SK) mG – 2015/2016 mG-A
3 9:30 * HaO Slovan Modra (SK) 14:10 * Strojár Malacky (SK) mB – 2015/2016 mB-B
4 9:45 * HK Ivančice (CZ) 9:13 * TJ SOKOL Kostelec na Hané – HK (CZ) mB – 2015/2016 mB-B
5 10:00 * TJ Sokol Velké Meziříčí B (CZ) 2:18 * Házená Velká Bystřice (CZ) mB – 2015/2016 mB-B
6 10:15 * Hšk Legends Šaľa (SK) 12:14 * HK Kúpele Bojnice (SK) mB – 2015/2016 mB-B
7 10:30 * DHK Zora Olomouc (CZ) 17:3 * HC DAC Dunajská Streda (SK) mG – 2015/2016 mG-A
8 10:45 * HaO Slovan Modra (SK) 2:9 * Roomz Hotels ZV Handball Wiener Neustadt A (AUT) mG – 2015/2016 mG-A
9 11:00 * HaO Slovan Modra (SK) 8:6 * TJ SOKOL Kostelec na Hané – HK (CZ) mB – 2015/2016 mB-B
10 11:15 * Strojár Malacky (SK) 6:11 * HK Ivančice (CZ) mB – 2015/2016 mB-B
11 11:30 * Hšk Legends Šaľa (SK) 4:7 * Házená Velká Bystřice (CZ) mB – 2015/2016 mB-B
12 11:45 * HK Kúpele Bojnice (SK) 10:3 * TJ Sokol Velké Meziříčí B (CZ) mB – 2015/2016 mB-B
13 12:00 * ŠKP Topoľčany (SK) 5:4 * HC DAC Dunajská Streda (SK) mG – 2015/2016 mG-A
14 12:15 * HaO Slovan Modra (SK) 8:13 * HKM Šurany (SK) mG – 2015/2016 mG-A
15 12:30 * HaO Slovan Modra (SK) 17:13 * HK Ivančice (CZ) mB – 2015/2016 mB-B
16 12:45 * TJ SOKOL Kostelec na Hané – HK (CZ) 12:11 * Hšk Legends Šaľa (SK) mB – 2015/2016 mB-B
17 13:00 * HK Kúpele Bojnice (SK) 3:19 * Házená Velká Bystřice (CZ) mB – 2015/2016 mB-B
18 13:15 * TJ Sokol Velké Meziříčí B (CZ) 6:19 * Strojár Malacky (SK) mB – 2015/2016 mB-B
19 13:30 * Roomz Hotels ZV Handball Wiener Neustadt B (AUT) 2:7 * ŠKP Topoľčany (SK) mG – 2015/2016 mG-A
20 13:45 * HaO Slovan Modra (SK) 6:13 * DHK Zora Olomouc (CZ) mG – 2015/2016 mG-A
21 14:00 * Hšk Legends Šaľa (SK) 7:17 * HK Ivančice (CZ) mB – 2015/2016 mB-B
22 14:15 * HaO Slovan Modra (SK) 9:19 * Házená Velká Bystřice (CZ) mB – 2015/2016 mB-B
23 14:30 * Strojár Malacky (SK) 9:13 * HK Kúpele Bojnice (SK) mB – 2015/2016 mB-B
24 14:45 * TJ Sokol Velké Meziříčí B (CZ) 4:13 * TJ SOKOL Kostelec na Hané – HK (CZ) mB – 2015/2016 mB-B
25 15:00 * ŠKP Topoľčany (SK) 3:3 * Roomz Hotels ZV Handball Wiener Neustadt A (AUT) mG – 2015/2016 mG-A
26 15:15 * DHK Zora Olomouc (CZ) 17:1 * Roomz Hotels ZV Handball Wiener Neustadt B (AUT) mG – 2015/2016 mG-A
27 15:30 * Strojár Malacky (SK) 16:23 * Házená Velká Bystřice (CZ) mB – 2015/2016 mB-B
28 15:45 * HaO Slovan Modra (SK) 14:14 * Hšk Legends Šaľa (SK) mB – 2015/2016 mB-B
29 16:00 * HK Ivančice A (CZ) 1:9 * Roomz Hotels ZV Handball Wiener Neustadt A (AUT) mG – 2015/2016 mG-A
30 16:15 * HaO Slovan Modra (SK) 7:4 * ŠKP Topoľčany (SK) mG – 2015/2016 mG-A
31 16:30 * HK Kúpele Bojnice (SK) 2:6 * TJ SOKOL Kostelec na Hané – HK (CZ) mB – 2015/2016 mB-B
32 16:45 * TJ Sokol Velké Meziříčí B (CZ) 4:17 * HK Ivančice (CZ) mB – 2015/2016 mB-B
33 17:00 * DHK Zora Olomouc (CZ) 9:2 * ŠKP Topoľčany (SK) mG – 2015/2016 mG-A
34 17:15 * HKM Šurany (SK) 8:9 * Roomz Hotels ZV Handball Wiener Neustadt A (AUT) mG – 2015/2016 mG-A
  • Aktuality a článkyAktuality a článkyAktuality a článkyAktuality a článkyMizuno CupPRÍPRAVKA Aktuality
    Playminihandball 2024