2 % z daní HC Tatran Stupava

Podporte nás prostredníctvom 2 % z daní, spoločne budujeme budúcnosť HC TATRAN STUPAVA

Vážení fanúšikovia, rodičia a priatelia hádzanárskeho klubu HC TATRAN STUPAVA, obraciame sa na vás s prosbou o príspevok 2 % z vašich daní.

Tento drobný krok pre vás môže znamenať obrovský prínos pre náš klub a prispieť k ďalšiemu zveľadeniu športového prostredia pre našich hráčov.

2 % z daní
2 % z daní

Dosiahnuté úspechy aj vďaka vašej podpore

Aj vďaka vašej štedrosti v minulosti sme dokázali realizovať významné projekty, ktoré prispeli k rozvoju a prosperite klubu. Získané prostriedky z 2 % daní nám umožnili financovať nákup 9-miestneho mikrobusu a 45-miestneho autobusu pre lepšiu mobilitu a bezpečnosť našich hráčov. Okrem toho sme vďaka vašej pomoci vybudovali posilňovňu v zelenom dvore parku a zrekonštruovali našu obľúbenú klubovňu. Posledný rok bol pre náš klub znamením veľkej investície do rekonštrukcie a modernizácie športového povrchu značky GERFLOR. Vďaka spolupráci so Slovenským zväzom hádzanej a základnou školou Stupava sme vytvorili moderné športové zázemie v športovej hale.  Všetky uvádzané kroky sú výrazným prínosom pre každého člena našej športovej rodiny.

Naše plány do budúcnosti

Naším ďalším cieľom je pokračovať v modernizácii športovej haly a to postaviť novú tribúnu s kapacitou pre 400 divákov, aby ste mohli v príjemnom prostredí povzbudzovať či už svoje deti, alebo obľúbené tímy od žiackych kategórií až po dospelých. Aj preto plánujeme využiť získané prostriedky z 2 % daní práve na tento účel. Vaša podpora prostredníctvom 2 % daní je pre nás nenahraditeľná a veľmi nám pomáha v našich snahách.

Sme HC TATRAN STUPAVA a naše úspechy aj ambície sú odrazom aj vašej podpory. Spoločne môžeme dosiahnuť ešte viac. Ďakujeme vám za každý príspevok a vašu neustálu podporu.

  • Vyhlásenie 2024 – 2 % z daní si môžete stiahnuť TU
2 % z daní
2 % z daní