Súťaž – Liga BKZHa 2014/2015 – starší žiaci

ROZPIS, TABUĽKA, ŠTATISTIKY HRÁČOV

Rozpis zápasov a výsledky:

 

Jarná časť:

 

Kolo Dátum a čas Domáci Výsledok Hostia
15. 13. 02.2015  16:00 HC Tatran Stupava 34:25 (17:10) TJ Sokol Cífer
16. 20. 02.2015  17:00 ŠKP Bratislava A 17:24 (10:12) HC Tatran Stupava
17. 27. – 28.02.2015 HC Tatran Stupava 29:16 (10:9) ŠKP Bratislava B
18. 13.– 14.03.2015 HC Tatran Stupava 50:9 (21:5) ŠKH Agrokarpaty Pezinok
19. 20. – 21.03.2015 Slovan Modra   HC Tatran Stupava
20. 27. – 28.03.2015 HK Piccard Senec 19:26 (12:15) HC Tatran Stupava
21. 10. – 11.04.2015 Strojár Malacky 11:20 (5:12) HC Tatran Stupava
22. 17. – 18.04.2015 TJ Sokol Cífer 32:26 (13:15) HC Tatran Stupava
23. 24. – 25.04.2015 HC Tatran Stupava  25:17 (14:8) ŠKP Bratislava A
24. 30.04.2015 ŠKP Bratislava B 20:23 (8:10) HC Tatran Stupava
25. 07.05.2015 ŠKH Agrokarpaty Pezinok  21:38 (8:15) HC Tatran Stupava
26. 15. – 16.05.2015 HC Tatran Stupava   Slovan Modra
27. 22. – 23.05.2015 HK Piccard Senec   HC Tatran Stupava
28. 29. – 30.05.2015 HC Tatran Stupava   Strojár Malacky

 

 Jesenná časť:

Kolo Dátum a čas Domáci Výsledok Hostia
1. 12.9. 17:00 HC Tatran Stupava 29:20 (16:10) TJ Sokol Cífer
2. 19.9. 17:00 ŠKP Bratislava A 17:32 (9:15) HC Tatran Stupava
3. 26.9. 16:00 HC Tatran Stupava 36:10 (19:6) ŠKP Bratislava B
4. 3.10. 16:00 HC Tatran Stupava 53:11 (21:7) ŠKH Agrokarpaty Pezinok
5. 8.10.  15:00 Slovan Modra 22:23 (11:11) HC Tatran Stupava
6. 11.10.  10:00 HK Piccard Senec 17:29 (7:14) HC Tatran Stupava
7. 17.10.  16:45 Strojár Malacky 17:23 (10:9) HC Tatran Stupava
8. 24.10.  17:00 TJ Sokol Cífer 23:21 (11:9) HC Tatran Stupava
9. 7.-11.  16:00 HC Tatran Stupava 27:17 (13:6) ŠKP Bratislava A
10. 14.11.  15:15 ŠKP Bratislava B 9:35 (7:16) HC Tatran Stupava
11. 21.11.  17:00 ŠKH Agrokarpaty Pezinok 19:34 (9:17) HC Tatran Stupava
12. 27.11.  17:00 HC Tatran Stupava 34:20 (17:11) Slovan Modra
13. 5.12. HK Piccard Senec 31:12 (18:6) HC Tatran Stupava
14. 12.12.  16:00 HC Tatran Stupava 22:14 (11:5) Strojár Malacky

 

Tabuľka po 23.kole:

Poradie Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1. TJ Sokol Cífer 24 21 1 2 716 : 525 43
2. HC Tatran Stupava 23 21 0 2 697: 393 42
3. Strojár Malacky 24 13 2 9 495 : 457 28
4. Slovan Modra 23 13 0 10 537 : 448 26
5. ŠKP Bratislava „A“ 23 12 1 10 536 : 472 25
6. ŠKP Bratislava „B“ 23 5 0 18 435 : 572 10
7. HK Piccard Senec 23 3 1 19 455 : 622 7
8. ŠKH Agrokarpaty Pezinok 23 2 1 20 422: 792 5

 

Redukovaná tabuľka (TJ Sokol Cífer hrá mimo súťaž):

 

Poradie Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1. HC Tatran Stupava 19 19 0 0 576 : 294 38
2. Strojár Malacky 21 13 2 6 443: 384 28
3. Slovan Modra 19 13 0 6 450 : 344 26
4. ŠKP Bratislava „A“ 20 12 1 7 478 : 373 25
5. ŠKP Bratislava „B“ 20 5 0 15 370 : 484 10
6. HK Piccard Senec 20 3 0 17 386 : 533 6
7. ŠKH Agrokarpaty Pezinok 19 2 1 16 339: 630 5

 

 

Štatistiky hráčov:

 

Čísl. Meno hráča / kolo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
4  Adam Renčo 0 0 1 2 0 0 0 0 / 1 1 0 3 0 / /     8
5  Arthur Lienard Yves / / / / / / / / / / / / / / / /     0
6  Vladimír Štefko 4 2 7 7 2 5 5 4 3 4 2 8 3 2 8 6     72
8  Martin Prokeš / / / / / / / 0 / / / / / / / 0     0
10  Samuel Bašti 1 / 1 4 1 3 0 0 1 3 5 2 / 0 / /     21
15  Daniel Polák 12 12 10 8 7 5 6 / 6 14 5 12 4 4 10 7     122
24  Samuel Kovács  0 4 / / 0 1 0 0 1 3 0 0 1 5 3 1     19
29  Patrik Papaj 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0     1
39  Martin Hýravý 7 8 12 11 8 10 4 12 11 3 7 6 10 6 7 5     127
46  Alem Yildiz 0 1 0 2 0 2 1 0 1 0 1 1 3 / 0 /     12
63  Samuel Fúsek 3 2 4 2 3 2 7 5 2 6 8 4 4 4 5 4     65
64  Matúš Machata 1 1 0 0 / / 0 0 / / / / / / 0 0     2
88  Marek Jankovič 1 2 1 7 2 1 0 0 2 1 4 1 3 1 2 1     29

 

0 – hral, nedal gól
/ – nehral v danom zápase

 

Všetky zápasy ligy:

1. kolo:
Slovan Modra – HK Piccard Senec 23:31 (12:19)
Agrokarpaty Pezinok – Strojár Malacky 22:28 (12:14)
ŠKP Bratislava A – ŠKP Bratislava B 26:19 (9:11)
HC Tatran Stupava – TJ Sokol Cífer 29:20 (16:10) 

2. kolo
Strojár Malacky – Slovan Modra 23 : 19 ( 9 : 11 )
ŠKP Bratislava „A“ – HC Tatran Stupava 17 : 32 ( 9 : 15 )
ŠKP Bratislava „B“ – HK Piccard Senec 19 : 20 ( 9 : 11 )
TJ Sokol Cífer – ŠKH Agrokarpaty Pezinok 45 : 15 ( 24 : 5 )

3. kolo
Slovan Modra – TJ Sokol Cífer 23 : 24 ( 11 : 11 )
HC Tatran Stupava – ŠKP Bratislava „B“ 36 : 10 ( 19 : 6 )
ŠKH Agrokarpaty Pezinok – ŠKP Bratislava „A“ 6 : 38 ( 4 : 18 )
HK Piccard Senec – Strojár Malacky 18 : 22 ( 12 : 8 )

4. kolo
ŠKP Bratislava „A“ – Slovan Modra 15:21 (7:9)
ŠKP Bratislava „B“ – Strojár Malacky 15:18 (10:9)
HC Tatran Stupava – ŠKH Agrokarpaty Pezinok 53:11 (21:7)
TJ Sokol Cífer – HK Piccard Senec  37 : 25 ( 21 : 14 )

5. kolo
Slovan Modra – HC Tatran Stupava 22:23 (11:11)
HK Piccard Senec – ŠKP Bratislava „A“ 19:21 (9:9)
ŠKH Agrokarpaty Pezinok – ŠKP Bratislava „B“ 15:30 (5:16)
Strojár Malacky – TJ Sokol Cífer  13 : 22 ( 6 : 13 )

6. kolo
ŠKP Bratislava „A“ – Strojár Malacky 16:15 (8:6)
ŠKP Bratislava „B“ – TJ sokol Cífer 20:33 (9:16)
ŠKH Agrokarpaty Pezinok – Slovan Modra 9 : 39 ( 6 : 18 )
HC Tatran Stupava – HK Piccard Senec 29:17 (14:7)

7. kolo
Slovan Modra – ŠKP Bratislava „B“  22:10 (11:6)
HK Piccard Senec – ŠKH Agrokarpaty Pezinok 20 : 23 ( 7 : 12 )
Strojár Malacky – HC Tatran Stupava 17:23 (10:9)
TJ Sokol Cífer – ŠKP Bratislava „A“ 45 : 19 ( 23 : 10 )

8. kolo
HK Piccard Senec – Slovan Modra 10 : 32 ( 3 : 15 )
Strojár Malacky – ŠKH Agrokarpaty Pezinok 30 : 22 ( 12 : 11 )
ŠKP Bratislava „B“ – ŠKP Bratislava „A“ 22 : 33 ( 10 : 12 )
TJ Sokol Cífer – HC Tatran Stupava 23 : 21 ( 11 : 9 )

9. kolo
Slovan Modra – Strojár Malacky 10 : 0 ( 0 : 0 )
HC Tatran Stupava – ŠKP Bratislava „A“ 27 : 17 ( 13 : 6 )
HK Piccard Senec – ŠKP Bratislava „B“ 17 : 18 ( 10 : 11 )
ŠKH Agrokarpaty Pezinok – TJ Sokol Cífer 19 : 33 ( 5 : 16 )

10. kolo
TJ Sokol Cífer – Slovan Modra „A“ 25 : 18 ( 9 : 10 )
ŠKP Bratislava „B“ – HC Tatran Stupava 9 : 35 ( 7 : 16 )
ŠKP Bratislava „A“ – ŠKH Agrokarpaty Pezinok 38 : 16 ( 18 : 10 )
Strojár Malacky – HK Piccard Senec 30 : 19 ( 15 : 6 )

11. kolo
Slovan Modra – ŠKP Bratislava „A“ 24 : 19 ( 12 : 10 )
Strojár Malacky – ŠKP Bratislava „B“ 25 : 20 ( 13 : 9 )
ŠKH Agrokarpaty Pezinok – HC Tatran Stupava 19 : 34 ( 9 : 17 )
HK Piccard Senec – TJ Sokol Cífer 27 : 27 ( 16 : 12 )

12. kolo
ŠKP Bratislava „A“ – HK Piccard Senec 27 : 18 ( 13 : 6 )
ŠKP Bratislava „B“ – ŠKH Agrokarpaty Pezinok 31 : 23 ( 15 : 13 )
Tatran Stupava – Slovan Modra 34 : 20 ( 17 : 11 )
TJ Sokol Cífer – Strojár Malacky 27 : 20 ( 15 : 8 )

13. kolo
Slovan Modra – ŠKH Agrokarpaty Pezinok 30 : 22 ( 16 : 8 )
HC Tatran Stupava – HK Piccard Senec 31 : 12 ( 18 : 6 )
Strojár Malacky – ŠKP Bratislava „A“ 13 : 11 ( 6 : 7 )
TJ Sokol Cífer – ŠKP Bratislava „B“ 37 : 30 ( 16 : 18 )

14. kolo
ŠKH Agrokarpaty Pezinok – HK Piccard Senec 31 : 37 ( 15 : 19 )
Tatran Stupava – Strojár Malacky 22 : 14 ( 11 : 5 )
ŠKP Bratislava „A“ – TJ Sokol Cífer 16 : 24 ( 11 : 8 )
ŠKP Bratislava „B“ – Slovan Modra 14 : 19 ( 6 : 9 )

15. kolo
Slovan Modra – HK Piccard Senec 23 : 22 ( 12 : 13 )
ŠKH Agrokarpaty Pezinok – Strojár Malacky 17 : 30 ( 8 : 17 )
ŠKP Bratislava „A“ – ŠKP Bratislava „B“ 35 : 11 ( 18 : 6 )
HC Tatran Stupava – TJ Sokol Cífer 35 : 24 ( 17 : 10 )

16. kolo Strojár Malacky – Slovan Modra 22 : 17 ( 8 : 8 )
ŠKP Bratislava „A“ – HC Tatran Stupava 17 : 24 ( 10 : 12 )
ŠKP Bratislava „B“ – HK Piccard Senec 28 : 15 ( 10 : 5 )
TJ Sokol Cífer – ŠKH Agrokarpaty Pezinok 40 : 24 ( 20 : 9 )

17. kolo
Slovan Modra – TJ Sokol Cífer 22 . 28 ( 11 : 14 )
HC Tatran Stupava – ŠKP Bratislava „B“ 29 : 16 ( 16 : 9 )
ŠKH Agrokarpaty Pezinok – ŠKP Bratislava „A“ 13 : 38 ( 5 : 16 )
HK Piccard Senec – Strojár Malacky 16 : 29 ( 7 : 12 )

18. kolo
ŠKP Bratislava „A“ – Slovan Modra 24 : 16 ( 15 : 9 )
ŠKP Bratislava „B“ – Strojár Malacky 16 : 26 ( 7 : 13 )
HC Tatran Stupava – ŠKH Agrokarpaty Pezinok 50 : 9 ( 21: 5 )
TJ Sokol Cífer – HK Piccard Senec 25 : 17 ( 13 : 7 )

19. kolo
Slovan Modra – HC Tatran Stupava odložené na 22.04.2015
HK Piccard Senec – ŠKP Bratislava „A“ 13 : 28 ( 6 : 18 )
ŠKH Agrokarpaty Pezinok – ŠKP Bratislava „B“ 20 : 24 ( 9 : 10 )
Strojár Malacky – TJ Sokol Cífer 19 : 24 ( 9 : 5 )

20. kolo
ŠKP Bratislava „A“ – Strojár Malacky 17 : 17 ( 8 : 6 )
ŠKP Bratislava „B“ – TJ Sokol Cífer 15 : 20 ( 7 : 12 )
Slovan Modra – ŠKH Agrokarpaty Pezinok 38 : 16 ( 16 : 9 )
HC Tatran Stupava – HK Piccard Senec 26 : 19 ( 15 : 12 )

21. kolo
Slovan Modra – ŠKP Bratislava „B“ 24 : 14 ( 15 : 5 )
HK Piccard Senec – ŠKH Agrokarpaty Pezinok 23 : 26 ( 11 : 10 )
Strojár Malacky – HC Tatran Stupava 11 : 20 ( 5 : 12 )
TJ Sokol Cífer – ŠKP Bratislava „A“ 30 : 23 ( 16 : 8 )

22. kolo HK Piccard Senec – Slovan Modra 16 : 33 ( 5 : 17 )
Strojár Malacky – ŠKH Agrokarpaty Pezinok 19 : 19 ( 9 : 7 )
ŠKP Bratislava „B“ – ŠKP Bratislava „A“ 22 : 24 ( 10 : 12 )
TJ Sokol Cífer – HC Tatran Stupava 32 : 26 ( 13 : 15 )

23. kolo
Slovan Modra – Strojár Malacky 21 : 20 ( 11 : 7 )
HC Tatran Stupava – ŠKP Bratislava „A“ 25 : 17 ( 14 : 8 )
HK Piccard Senec – ŠKP Bratislava „B“ odložené
ŠKH Agrokarpaty Pezinok – TJ Sokol Cífer 25 : 44 ( 10 : 21 )

24. kolo
TJ Sokol Cífer – Slovan Modra „A“ 27 : 24 ( 16 : 10 )
ŠKP Bratislava „B“ – HC Tatran Stupava 20 : 23 ( 8 : 10 )
ŠKP Bratislava „A“ – ŠKH Agrokarpaty Pezinok odložené 11.05.2015
Strojár Malacky – HK Piccard Senec 34 : 24 ( 22 : 9 )