Ml. žiačky : ŠKP Bratislava „B“ : HC Tatran Stupava 11:22 (5:12)

Na prvý zápas jarnej časti BKZHá cestovali mladšie žiačky do Bratislavy proti B družstvu ŠKP v oklieštenej zostave bez oboch brankárok.Napriek tejto skutočnosti boli odhodlané zabojovať. Do bránky sa postavila Monika Blažíčková, ktorá predviedla výborný výkon, ked chytila mnoho vyložených šancí. 
Hneď od začiatku mali dievčatá hru pod kontrolou a v 5.minúte viedli 5:1. Dievčatá výborne bránili, najviac však Nikolka Kmeťová, ktorá aj napriek chorobe prišla pomôcť spoluhráčkam a dokonca vstietila v prvom polčase dva góly. V druhom polčase už nenastúpila, ale svoju úlohu splnila a patrí jej pochvala za tímovosť. Zohratá dvojica Baštiová-Tothová valcovala súperky a v prvej polovici zápasu nastrielali 7 gólov.
Druhý polčas mal podobný priebeh a keďže Nikolku na spojke nahradila Kajka Rácová, dostala aj ona príležitosť ukázať svoju šikovnosť a dala súperovi po sebe dva góly po peknom uvoľnení. Na ľavom krídle výborne zahrala Bibka Vlková a post pivot zastúpila mladučká Erika, ktorej sa podarilo prekonať aj brankárku. Dievčatá tak potvrdili výbornú formu a majú chuť do ďaľšieho súpera.

Zostava a góly: Ďurčeková, Grichová 1, Rácová 4, Kmeťová 2, Baštiová 4, Tóthová 9, Jenisová 1, Vlková, Blažíčková