Slávnostné vyhodnotenie: Langoše

V roku 2014 rozbehol náš plážovkársky tím Langoše svoju štvrtú sezónu. Postupne sa zúčastnili turnajov vo Švajčiarsku, potom na domácich turnajoch v Bratislave, Senci a Modre. Svoju púť potom zakončili turnajmi v Maďarsku a Poľsku.

Najväčší úspech dosiahli Langoše na domácom turnaji v Senci, kde našli premožiteľa až vo finále. Zo zahraničných turnajov považujú za najlepšie umiestnenie Švajčiarsko, kde vypadli až vo štvrťfinále so silným chorvátskym tímom.

 

Naj hráč: Patrik Beleš Nej. Bojovník:   Naj. Progres – Lukáš Nemčovič Po dlhšej dobe sa vrátil k plážovke a výborne sa dopĺňal zo svojim kolegom – v bránke. Na jeho zákroky sa dalo na turnajoch spoľahnúť.

 

Najlepší hráčPatrik Beleš
 Kliknite a pozrite si slideshow

Zúčastnil sa na všetkých turnajov a hlavne jeho zásluhou hrali Langoše v Senci až vo finále. Bol vyhlásený aj najlepším brankárom celého turnaja.

 langose naj2

 

Najväčší progresLukáš Nemčovič

Kliknite a pozrite si slideshow

Po dlhšej dobe sa vrátil k plážovke a výborne sa dopĺňal zo svojim kolegom – v bránke. Na jeho zákroky sa dalo na turnajoch spoľahnúť.

langose naj

 

Najväčší bojovník – Milan Jánoš

Kliknite a pozrite si slideshow

Jednoznačne náš najlepší obranár na plážovkách. Svojimi blokmi privádza útočníkov do zúfalstva a do striel se hádže, ako by mal 20 rokov.

 langose boj

 

 

Späť