Slávnostné vyhodnotenie: Mladší dorastenci

V rámci letnej prípravy sa sformovalo družstvo mladších dorastencov. Je tvorené hráčmi ze Strojára Malacky, našimi hráčmi ročník 1999 a doplnené hráčmi z kategórie starších žiakov. Ako novovzniknuté družstvo si zatiaľ buduje tímového ducha, disciplínu a bojovnosť na ihrisku. Väčšinou se v súťaži stretáva s vyspelými súpermi, ale v ligovej súťaži sa nestráca. Cieľom tohoto družstva je zbierať skúsenosti a udržať sa v ligovej súťaži do ďalšieho roku, čo se im zatiaľ po získaných dvoch víťazstvách a jednej remíze darí dosiahnuť.

 

Najlepší hráč: Roman Valachovič  Kliknite a pozrite si slideshow

Hádzanársky Brendon Walsch je nielen obľúbený medzi dievčatami, ale vie to aj na ihrisku. Ma hádzanársky talent a družstvo ťahá počas sezóny. Je správny líder dorastencov.

 dorci naj

 

Najväčší bojovník: Dominik Grich

Kliknite a pozrite si slideshow

Hráč, ktorý je tvrdý a bojovný v obrane, kde si tzv. urobí poriadok. Hráč, ktorý je nezlomný a svojim prístupom a bojovností si získava rešpekt na ihrisku aj v kolektíve. Hráč, ktorý je samozrejme viditeľný aj v útoku a právom mu patrí toto oceneníe.

dorci boj

 

Najlepší progres: Miroslav Velebný

 

Kliknite a pozrite si slideshow

Počas sezóny nás veľakrát podržal v bráne. Ako brankár potrebuje pokoj a sústrediť sa na zápas. V poslednom čase sa mu to darí a jeho forma stúpa nahor. Tuto sezónu sa nám ho podarilo správne motivovať. Veľakrát privádzal súperov do zúfalstva.

 dorci progr

 

 

Späť