Slávnostné vyhodnotenie: Mladší žiaci

V družstve mladších žiakov trénuje 21 chlapcov – ročníky 2002 až 2004. Družstvo hrá v súťaži majstrovstiev bratislavského kraja, kde je zaradených 10 družstiev. Chlapci odohrali 12 zápasov s bilanciou 4 prehry a 8 výhier. Priebežne sú na výbornom 3.mieste tabuľky. 

Družstvo sa zúčastnilo turnaja zimnej ligy v Kostelci na Hané, kde obsadilo druhé miesto. Hrajú aj súťaž školských stredísk, kde odohrali 2 turnaje a sú na druhom mieste za ŠKP Bratislava.

Družstvo trénuje Vladimír Valachovič, ktorý aj odovzdal ceny najlepším hráčom.

 

Najlepší hráč : Samuel Kovács  Kliknite a pozrite si slideshow

Hráč s vrodeným hádzanárskym myslením, ktorý túto prednosť využíva na ihrisku nielen na strieľanie gólov ale aj v obrane na získavanie lôpt od súpera. Je najlepším strelcom družstva a aj napriek svojmu váhovému deficitu je vždy najväčším nebezpečenstvom pre našich súperov. Veríme že po zaradení bravčovej čokolády a dostatku kapustovej vody do jedálnička tento hráč rýchlo naberie potrebné kilá.

 mlzci naj

 

 

Najväčší bojovník: Patrik Gaži

Kliknite a pozrite si slideshow

Ľavoruký hráč, ktorých je vždy nedostatok, dokáže nahradiť niektoré zatiaľ nie celkom zvládnuté hráčske zručnosti svojou bojovnosťou. V obrane súperom nič nedaruje a v útoku po utŕžených tvrdých zákrokoch sa typickým otrasením celého tela zbaví bolesti a pokračuje v plnom nasadení. Ostatní hráči by si z neho mali brať príklad.

mlzci boj

 

 

Najväčší progres : Jakub Pír

 

Kliknite a pozrite si slideshow

Hráč, ktorého príroda neobdarila až takým veľkým športovým talentom, ale o to viac sa snaží pri plnení si svojich športových povinností. Jeho neúčasť na tréningoch by sa dala spočítať za celú jeseň snáď len na prstoch jednej ruky. Aj keď nedostáva až toľko možností na zápasoch, nevzdáva to a poctivým trénovaním sa zlepšuje. Je príkladom toho, že poctivá tréningová práca prináša ovocie, aj keď hádzanú nemáte vrodenú.

 mlzci pir

 

 

Po vyhlásení trojice hráčov pripravili mladší žiaci prekvapenie svojmu trénerovi – darovali mu špeciálny dres.

 

Späť