Slávnostné vyhodnotenie: Mladšie žiačky

Družstvo mladších žiačok nastúpilo do novej sezóny 2014-15 v podstate v novom zložení. Z minuloročnej zostavy zostali len 4 skúsené hráčky, ktoré už hrali v ligovej súťaži, tie sme doplnili o hráčky, ktoré prestúpili z prípravky a ďalej sme ich doplnili o hráčky, ktoré stále ešte vekovo patria do prípravky. Je to teda veľmi mladé družstvo, ktoré sa v prebehu jesennej sezóny ešte obohatilo o 4 nové hráčky a ich konečný počet je tak 19. Hráčky narodené v rokoch 2002 až 2004 hrajú v súťaži, určenej pre dievčatá, narodené v rokoch 2002/2003.

Cieľom bolo preto v tomto roku predovšetkým to, aby jednotlivé dievčatá urobili čo najväčší výkonnostný pokrok, aby malo družstvo čo najviac vyhraných zápasov, aby získali hernú prax a zdravé sebavedomie. Toto sa výborne podarilo naplniť na turnaji v Močenku, kde dievčatá obsadili 3. miesto a Kaja Rácová sa stala najlepšou hráčkou. V súťaži sú zatiaľ tiež na výbornom 3. mieste a časom sa postupne zlepšujú a dokážu držať krok aj so silnejšími a hlavne staršími súperkami.

Aj keď väčšia časť družstva patrí ešte vekom do prípravky, nevzdávajú sa, bojujú, sem-tam uštrikujú nejaký náramok, hrajú schuti a hlavne ich to baví

Ceny mladším žiačkam odovzdala Zuzana Kalmárová.

 

 

Najlepšia hráčka: Karolína (Kajka) Rácová  Kliknite a pozrite si slideshow

Odvaha, bojovnosť, svedomitosť, skromnosť, pracovitosť. Tieto slová vystihujú našu najlepšiu hráčku, ktorá na tréningu nikdy nefrfle, nič neodflákne a všetko splní do bodky. Svojím nasadením a ukážkovou hrou v zápasoch môže byť vzorom pre ostatné hráčky.

 

 

 mlzky naj

 

Najväčšia bojovníčka: Veronika Papajová 

 

Kliknite a pozrite si slideshow

Nie je tréning, ani zápas, na ktorom by nebola. Aj keď patrí medzi najmladšie v tíme, má srdce bojovníka. Dokazuje to na tréningoch, v poli na minihádzanárskych zápasoch, ale aj v bráne v žiackej lige. V zápase, keď sa v útoku nedarí a súperi obranou prechádzajú ako nôž maslom, nás drží vždy nad vodou a zabojuje za všetkých, naša posledná nádej- naša posledná hráčka – naša brankárka

 

mlzky bojov

 

Najväčší progres: Karolína (Kajka) Holúbeková

 

 

Kliknite a pozrite si slideshow

Jedna z našich najmenších hráčok, ale za to s najväčšími ambíciami – chce hrať na strednej spojke, aj keď nie je väčšia od kýbla. Vekom je ešte prípravkárka, svojou snahou sa však v žiackej lige prebojovala najskôr na post krídla, ale sem-tam si zahrá aj na vytúženom strede proti dvakrát väčším protihráčkam a pokojne si dovolí i streľbu z 10 m.

 

 mlzky progres

 

 

Späť