brankari

Slávnostné vyhodnotenie: Slideshow

BRANKÁRI

Posledný hráč v poli, hráč, ktorý môže ostatných podržať nad vodou a zabojovať za všetkých, posledná nádej. Hráč, o ktorom sa veľmi nehovorí. Vzdajme hold našim BRANKÁROM

brankari

 

 

HÁDZANÁRSKE AKCIE

Ukážme si v krátkom zostrihu, čo nás všetkých spája a fascinuje. Poďme sa ponoriť do hry a nechajme se preniesť do rozbehnutého zápasu. Súper nemá šancu, my sme v AKCII!!!!

akcie

 

 

RADOSŤ A BOLESŤ

Hádzaná – neverending story. Nekonečný príbeh, do každého zápasu ísť naplno, padať, cítiť bolesť, vstávať, bojovať ďalej,  na konci cítiť radosť. Zápas od zápasu, neverending story. Naša hádzaná. Poďme se pozrieť.

radost a bolest

 

 

 

EUROFEST IZOLA 2014

Najväčším športovým zážitkom vlaňajšieho roku bola určite účasť na veľkom hádzanárskom turnaji EUROFEST v slovinskej Izole. Sme hrdí na to, že HC Tatran Stupava sa ho, aj vďaka vlaňajšiemu výťažku z vyhodnotenia a vďaka sponzorom, mohol zúčastniť ako jeden z mála slovenských klubov. Poďme sa na chvíli vrátiť do leta a k moru a na chvíľu sa ponorme do tej úžasnej atmosféry.

izola 2014

 

 

HÁDZANÁRSKE GENERÁCIE

Pozrime sa spolu na jeden špeciálny výber. Výber skutočne emotívny. Nazvali sme ho Hadzanárske generácie. Ukážeme si, ako to vyzerá, keď sa v rodine usídli hádzaná, ktorá sa prenáša z generácie na generáciu keď se takáto rodina usídli v našom klube. V klube, ktorý si právom a hrdo môže hovoriť – klub s rodinnou atmosférou.

generacie

 

 

Späť