Slávnostné vyhodnotenie: Starší žiaci

Družstvo starších žiakov má veľkú túžbu získať cenný kov z majstrovstiev pre HC TATRAN STUPAVA. Chalanov je síce dosť málo, ale ich chuť je obrovská. Majú veľké hádzanárske srdce a hlavne skvelú tréningovú morálku. Všetko obetujú hádzanej a výsledky postupne prichádzajú. Minulý rok napríklad suverénne vyhrali všetky 4 kolá československej zimnej ligy, na majstrovstvách SR dokázali okrem iného vyhrať aj nad neskorším majstrom SR Trebišovom a obsadili 6.miesto na Slovensku.

Na veľkom a kvalitnom turnaji Holiday cup v Zlíne obsadili 2. miesto a v tabuľke BKZH držia neporaziteľnosť, keď celú jesennú časť, t.j. 12 zápasov vyhrali suverénne bez prehry. Chlapci žiju pre hádzanú, na ihrisku sa vidia, predvádzajú pekné akcie. Práca s nimi je radosťou aj pre trénerov.

Ceny chlapcom odovzdal tréner Rudolf Draškovič ml.

 

 

Najlepší hráč: Daniel Polák

 Kliknite a pozrite si slideshow

Je to veľmi konštruktívny hráč najmä v útoku. Ma hádzanársku hlavu, vie pekne uvoľniť pivota ale aj nebezpečne vystreliť spoza deviatky. Rad sa tlačí do krídla, ale radšej ho využívame na všetkých spojkách. Je to strelec ale oceňujeme na ňom najviac to, že hrá aj pre druhých spoluhráčov. Dokáže nahrať aj vtedy, keď by mohol zakončovať sám. Správny líder tímu. Daniel Polák

 stzci naj

 

Najväčší bojovník: Samuel Fúsek

Kliknite a pozrite si slideshow

Hráč, ktorý je istotou v obrane a za poslední rok šiel jeho výkon hore hlavne vďaka jeho bojovnosti. V obrane je nenahraditeľný a v útoku sa nebojí rýchle preniknúť do súperovej obrany. Najlepší bojovník, ktorý si právom zaslúži toto ocenenie.

stzci boj

 

Najlepší progres: Martin Hýravý

 

Kliknite a pozrite si slideshow

Tento hráč je typický snajper, ktorého tvarujeme, aby bol z neho nebezpečný strelec. V poslednom čase ukázal veľký pokrok. Má dobrý ťah na bránu a dokáže nebezpečne vystreliť z diaľky. Má chuť na sebe pracovať, veľakrát bol hlavnou hrozbou pre súperových brankárov a je na dobrej ceste byť obávaným strelcom.

 stzci progr

 

 

Späť