Slávnostné vyhodnotenie: Staršie žiačky

Tím starších žiačok v tejto sezóne tvorí 14 kmeňových a jedna hosťujúca hráčka. Dievčatá už počas letnej prípravy ukázali obrovskú chuť a odhodlanie zabojovať a dosiahnuť čo najlepšie výsledky. V auguste sa zúčastnili turnaja v Zlíne a v Močenku. Napriek tomu, že v Močenku boli na turnaji o kategóriu vyššie – teda medzi ml. dorastenkami, skončili na 4.mieste a Terezka Fabiánová získala cenu najlepšieho strelca.

Okrem domácej krajskej súťaže naše Tatranky pôsobí aj v kvalitnej maďarskej lige. Novembrový turnaj vo Veselí priniesol individuálne ocenenie „najlepší strelec“ Pavlínke Bolfovej. Jeseň ukončili dievčatá na turnaji v Mosta a teraz sa už plne sústredia na jarnú časť súťaže.

Po desiatich vyhratých a dvoch prehratých zápasoch sú momentálne na 2. mieste v ligovej tabuľke. Najlepšie hráčky tímu vyhlásil tréner Ľuboš Bašti

 

 

Najlepšia hráčka: Paulínka Bolfová

 Kliknite a pozrite si slideshow

Je rýchla, húževnatá a bojovná. Hoci nie je kmeňovou hráčkou nášho klubu, naša zelená farba sa jej veľmi hodí. Pridala sa k nám už začiatkom leta na turnaji v Izole. Túto sezónu u nás je veľkou pomocou pre tím starších žiačok a právom jej patrí ocenenie naj hráčky.

 stzky naj

 

Najväčšia bojovníčka: Nikolka Kmeťová

Kliknite a pozrite si slideshow

Veľké srdce a bojovnosť v zápasoch, častokrát zrazená k zemi, bez slzy pokračuje ďalej a ťahá tím do konca. Barcaj, ako ju volajú spoluhráčky, si právom zaslúži ocenenie najväčší bojovník.

 stzky boj

 

Najväčší progres: Romanka Rácová

Kliknite a pozrite si slideshow


Počas letnej prípravy ju priviedla na tréning kamarátka, vydržala s tímom celé leto. Už vtedy bolo vidieť, že ju hádzaná baví. Hoci je v tíme len pár mesiacov, urobila obrovský pokrok. Svoj prvý gól dala na turnaji vo Veselí a hrozne a nefalšovane sa radovala. Určite si zaslúži cenu za najväčší progres.

 stzky progr

 

 

Späť