Slávnostné vyhodnotenie: Veteráni

Slovensko, Čechy a Srbsko. To boli krajiny kam zavítali stupavskí veteráni na svoje turnaje v roku 2014.

Na každoročnom Stupava Cupe sme tento rok prvý raz našli premožiteľa a skončili tretí. Aj to svedčí o tom že sa nám darí organizovať turnaj na vysokej hernej a spoločenskej úrovni.

Moravské turnaje v Kostelci na Hané (3.tie miesto) a Burčák cup v Újezde u Brna (1. miesto) možno považovať za príjemné turnaje s primeranou športovou a vysokou kultúrnou úrovňou. Oboch sme sa zúčastnili vo veľmi oklieštenej zostave, avšak na žiadnom sme hanbu nespravili.

Športovým vrcholom sezóny bola účasť na Baltica cupe 2014. Jeho výnimočnosť začala už cestou tam – neplánovanými zastávkami v Šali a Budapešti. Balkánska nátura sa prejavila aj na ihrisku a  to boa pre hráčov veľká škola. Nakoniec obsadili skvelé 3. miesto a turnaj si užili nielen na zápasoch ale aj mimo nich.

Samostatnou kapitolou je účasť na projekte organizovanom bratislavským zväzom hádzanej pod názvom Hádzaná nás baví. Táto súťaž má za účel umožniť si zahrať každému kto má hádzanú rád, koho hádzaná baví, láka. Doplnení o pár mladších hráčov sa v rámci tohto projektu bavíme a do jarnej časti súťaže vstupujeme len s jednou prehrou.

Veteráni určili nomináciehlasovaním. Ceny najlepším jednotlivcom odovzdal Martin Prokop.

Najlepší hráč : Ľuboš Bašti

 Kliknite a pozrite si slideshow

 

 vtci bast

Najväčší bojovník : Ľuboš Bašti

Kliknite a pozrite si slideshow

 

 vtci bast

Najväčší progres : Martin Renčo

 

Kliknite a pozrite si slideshow

 

 vtci prg

 

 

 

 

 

Späť