Slávnostné vyhodnotenie – Zhrnutie roka 2014

playminiNašich spoločných zážitkov je skutočne veľa a všetky tu nemôžeme vyzdvihnúť, ale aspoň niekoľko „najpamätnejších“ momentov

• Dokázali sme, že vieme kvalitne zorganizovať turnaje pre všetky vekové kategórie – od minihádzanárov až po veteránov.
    veteransPlayminihandball aj Veterans Cup mali mimoriadne ohlasy a šíria dobré meno HC Tatran Stupava. Okrem týchto dvoch už tradičných turnajov sme zorganizovali aj Zorno Cup – nový medzinárodný turnaj pre mladších a starších žiakov, ktorý v oveľa rozšírenejšej forme zorganizujeme aj tento rok.
    Budeme radi, keď sa aj tento turnaj stane tradíciou.

• ms3Aj vlani sa jedno z našich družstiev prebojovalo na majstrovstvá Slovenska – starší žiaci, ktorí obsadili v Trebišove výborné 6. miesto.

ms2Aj keď sa majstrovstvá konali na druhom konci Slovenska, chlapcov prišiel podporiť početný fanklub a atmosféra bola nezabudnuteľná.

• viedenUrčite treba spomenúť aj to, že naše družstvá sa už niekoľko rokov zúčastňujú mimoriadne kvalitných turnajom svetovej úrovne. Za spomenutie určite stoja Kempa Cup v Prešove, Holiday Cup v Zlíne, Cell Cup vo Veszpréme, Praga Cup v Prahe, Smelzer cup vo Viedni a mnohé ďalšie, z ktorých niektoré ešte spomenieme pri vyhodnotení družstiev.zlin

• Najväčším športovým zážitkom vlaňajšieho roku bola určite účasť na veľkom hádzanárskom turnaji EUROFEST v slovinskej Izole. Sme hrdí na to, že HC Tatran Stupava sa ho, aj vďaka vlaňajšiemu výťažku z vyhodnotenia a vďaka sponzorom, mohol zúčastniť ako jeden z mála slovenských klubov.Poďme sa na chvíli vrátiť do leta a k moru a na chvíľu sa ponorme do tej úžasnej atmosféry. VIDEO: IZOLA

• rysyPopri už fungujúcom fanklube či fanshope bolo najväčšou tohtoročnou „mimošportovou“ udalosťou vydanie prvého čísla časopisu Stupavský hádzanár, ktorý sa stretol s mimoriadnou odozvou. Časopis predstavuje čitateľom nielen každú z kategórií, ale aj klubový život hráčov, rodičov a priaznivcov aj mimo haly či ihriska.

• Kolektívne stmeľovanie pokračovalo na tradičnom Hádzanárskom špekáčiku. Ale pre tých, ktorí sa zúčastnili výstupu na Rysy sa určite tie tri dni stali najväčším stmeľovacím zážitkom vlaňajšieho roku. Boli by sme radi, keby sa aj z tohoto výstupu stala letná tradícia, máme pred sebou ešte mnoho vrcholov. devinZa spomenutie určite stojí aj účasť na behu Devín – Bratislava.

• klubovnaVeľkou vecou je aj prerobenie starých priestorov kotolne na útulnú klubovňu, ktorá už plní svoj účel a hráči, tréneri či rodičia sa tak majú kde stretávať. Vďaka skupine na čele s Robom Kubovičom je klubovňa už hotová. Mnohí si napríklad určite radi spomenú na predvianočný punč, ktorý sme si v klubovni a pred ňou, spolu dali.