Slávnostné vyhodnotenie roku 2014

DSC06363Priaznivci stupavskej hádzanej sa už tretíkrát stretli, aby sa zabavili a obzreli za uplynulým rokom. Stretli sa prvýkrát v mestskej hale, keďže do kultúrneho domu by sa už takmer 400 prítomných nezmestilo. Večer bol veľmi príjemný, plný zážitkov. Potešilo nás, že pozvanie prijali mnohí sponzori, ktorí nášmu klubu pomáhajú. Všetkých pozdravil nový primátor Stupavy Roman Maroš, vyjadril uznanie za prácu, ktorú klub v meste robí, zaželal klubu veľa úspechov a presvedčenie, že spolupráca s mestom bude naďalej úspešne pokračovať.

Po obzretí sa za rokom 2014 a výhľade na rok 2015 bolo ťažiskovou časťou samotné vyhodnotenie, keď z každého tímu bol vyhlásený najlepší hráč, najväčší bojovník a hráč s najlepším progresom.

Okrem toho bol vyhlásený aj najlepší tím HC Tatran Stupava za rok 2014, keď v kombinácii internetového hlasovania, hlasovania verejnosti a trénerov zvíťazili starší žiaci. Veľmi dojemným momentom bolo založenie Siene slávy HC Tatran Stupava, do ktorej sme ako prvého uviedli dlhoročného stupavského trénera – Miroslava Jančára.

DSC06503Všetci prítomní si pochutili na vynikajúcej večeri. Výnimočná bola aj tombola – predali sa všetky lístky a na svoje si prišli mnohí výhercovia. Tanečná zábava, ktorá nasledovala, sa niesla v znamení striedania sa DJ a „živej hudby“ – dvojice hodobníkov Pollákovcov. Zábava pokračovala až do skorých raňajších hodín. Vďaka akcii sa nám o tretinu priblížila možnosť nákupu mikrobusu pre klub, ktorý veľmi potrebujeme na dopravu tímov.

Pre tých, ktorí sa večera zúčastniť nemohli, prípadne sa zúčastnili, ale vďaka nie dokonalému ozvučeniu všetko nepočuli, budeme postupne prinášať jednotlivé časti a vyhodnotenie jednotlivých tímov na našej stránke.

 

 

 

1. časť: Zhrnutie roka 2014

2. časť: Čo nás čaká v roku 2015?

3. časť: Golden Team

4. časť: Prípravka

5. časť: Mladšie žiačky

6. časť: Mladší žiaci

7. časť: Staršie žiačky

8. časť: Starší žiaci

9. časť: Mladšie dorastenky

10. časť: Mladší dorastenci

11.časť: Ženy

12. časť: Muži

13: časť: Veteránky

14. časť: Veteráni

15. časť: Langoše

16. časť: Najlepší tím 2014

17.časť: Tréneri

18. časť: Sieň slávy

 

Bonus: Slideshow