Spanilá jazda veteránov na Zimnom turnaji v Tišňově

Prvý tohtoročný turnaj absolvovali stupavskí veteráni v českom Tišňově. V základnej skupine nás čakali brnenský Zetor a družstvo Kuřim. Oba skupinové zápasy tohto čisto mužského turnaja sme s prehľadom vyhrali a vďaka už tradične perfektnej obrane, ku ktorej sa pridala aj netradične trpezlivosť v útoku sme z prvého miesta postúpili do semifinálových zápasov. Tu na nás čakali domáci Tišňovčania, ale rozbehnutých stupavských veteránov nedokázali ani len pribrzdiť a po výhre o osem gólov nás čakal zápas o celkové prvé miesto. Systém turnaja nám postavil vo finále do cesty znovu tím Kuřim, ale dnes sme boli jednoducho nezastaviteľní a od začiatku sme krok za krokom smerovali k celkvému víťazstvu na turnaji.

Poďakovanie patrí organizátorom turnaja, perfektným rozhodcom ale predovšetkým všetkým chalanom stupavského tímu, ktorí si krásnou hádzanou vydobili nielen víťazstvo ale aj uznanie od súperov a spravili tak najlepšiu reklamu stupavskej hádzanej. O výhru sa postarali bez rozdielu ako družstvo, kde sme všetci ťahali celý turnaj za jeden povraz a nedali dnes súperom žiadnu šancu.

Výsledky:
Stupava – Zetro Brno 12:7
Stupava –  Kuřim 16:11
Stupava – Tišňov 15:7
Stupava – Kuřim 16:9

Zostava a góly:
Bašti 8, Kanda 4, Geisse 0, Polák 6, Jánoš Milan 3, Gábriš 4, Lachkovič 12, Anonym 2, Kovács 4, Prokop 14, Pavlíček 2, brankár Jánoš Roman