St. dorastenci: Slovan Modra – HC Tatran Stupava, TJ Strojár Malacky 36 : 30 (15 : 17)

Škoda. Určite aj vás napadlo podobné slovo po prečítaní si celkového a polčasového skóre. Veru tak, škoda.

Už v prvom polčase sa našim chalanom podarilo ísť do sľubného vedenia a domácim odskočili na rozdiel štyroch gólov, a to 5:9, a o pár minút neskôr dokonca na 6:12! V tomto momente však už domáci tréner siahol po oddychovom čase a ten im domácim pomohol. Postupne sa potom hra vyrovnávala a rovnako i skóre. V 23min. bolo dokonca vyrovnané. Záver prvej polky patril ale našim chalanom a polčas vyhrali 15:17.

Nástup do druhého polčasu mali naši chalani viac ako dobrý a išli aj do pekného vedenia 17:21. Tu sa však potom prejavila kvalita Martina Potiska. Svoj tím sledom gólov vrátil do hry a dokonca ho prvýkrát v zápase poslal aj do vedenia, ktoré už hráči Modry nepustili. Z mesta keramiky si naši chalani body bohužiaľ nepriviezli, aj keď k nim boli veľmi blízko.

Zostava a góly: Dušan Frýbert 4, Jakub Krajčír 6, Roman Valachovič 6, Dominik Molnár 6, Dávid Rybjanský 1, Lukáš Konečný, Miroslav Velebný 1, Daniel Polák 3, Samuel Renčo, Dominik Grich 3, Jakub Sláčik.

Tréneri: Róbert Baláž, Rudolf Draškovič, Michal Rybár

Priebeh: 2:2, 4:7, 5:9, 6:12, 9:12, 14:14, 15:17 / 17:17, 17:21, 24:23, 30:25, 36:30