St. žiaci: HC Tatran Stupava – ŠKP A 5:36 (4:18)

Starší žiaci vo svojom druhom zápase privítali tím ŠKP A. Náš početne neveľký tím napriek všetkej snahe bol jednoznačne slabším tímom. Ako-tak sme sa držali po stav 2:5, potom nám šnúrou siedmich gólov súper ušiel a už jednoznačne dominoval.

V druhom polčase sa chlapci skutočne len hľadali, dali sme v ňom jediný gól.

Tréner Rudo Draškovič zápas hodnotí takto:
„Dnes sme hrali proti vyspelému súperovi, ktorý nás fyzicky prevýšil a dominoval. Trestal nás z protiútoku a ťažko sme sa presadzovali na postavenú obranu. Starší žiaci sa dávajú dohromady ako družstvo a verím, že v odvete budeme silnejším súperom. V tomto družstve nás čaká veľa práce, na ktorú sa teším.“

Zostava a góly Stupavy: Adam Renčo, Samuel Bašti 1, Matej Procházka, Samuel Kovács 1, Matúš Maťas 1, Alem Yildiz 1, Richard Veltschmidt, Patrik Gáži 1, Dávid Veselý, Filip Slezák

Tréner: Rudolf Draškovič

Priebeh: 0:4, 1:4, 1:5, 2:5, 2:12, 4:12, 4:18 / 4:29, 5:29, 5:36