St. žiaci: ŠKP B – HC Tatran Stupava 20:18 (10:10)

Starší žiaci vycestovali na ŠKP s ambíciou priniesť zo súboja s ŠKP B dva body. Brzdilo ich v tom ale, že vycestovali len siedmi – nemali teda vôbec možnosť striedať. Napriek tomu mali zápas dobre rozohratý. Nanešťastie nezvládli záver a tak body ostali v Bratislave.

Tréner Rudo Draškovič to videl takto:
„Dnes sme hrali proti fyzicky vyspelému súperovi, ktorý mal šancu prestriedať – na rozdiel od nás. Proti ŠKP B sme nastúpili so 7 hráčmi. V 35 minúte sme viedli ešte o dva góly a potom nás súper otočil a zápas sme prehrali. Chalani podali dobrý výkon, no pri konci sme po zbytočnom vylúčení inkasovali a obrali sa o možnosť obratu.“

Zostava a góly Stupavy: Richard Veltschmidt, Adam Renčo 1, Samuel Bašti 5, Matej Procházka 2, Samuel Kovács  8, Alem Yildiz, Patrik Gáži 2

Tréner: Rudolf Draškovič