St. žiačky: HOLIDAY CUP Zlín 22.-24.8.2014

Prvým zo série turnajov, ktoré mali byť súčasťou letnej prípravy a zároveň preverením fyzických a psychických schopností starších žiačok bol kvalitne obsadený turnaj v Zlíne. Zúčastnilo sa ho 14 tímov z Čiech a Slovenska.

Hrací čas 2x12min nieje náročný ani tak na fyzičku ako skôr na sústredenosť a prípade, že súper golovo odskočí, je málo času na zvrátenie výsledku.

Napriek tomu, že sme mali jednu z nejlepších obrán, v útoku akoby chýbala chuť sa presadiť a vsietiť súperovi gol. Bol to obraz krátkej hernej praxe počas letnej prípravy, ale napriek tejto skutočnosti si dievčatá viedli znamenite a bojovali o každú loptu dokonca. S výkonom hráčok som bol napriek výsledkom spokojný, vieme kde vynikáme a kde máme rezervy. Veľký dôraz kladiem aj na súdržnosť kolektívu, dievčatá si mimoriadne rozumejú. To všetko je dobrým predpokladom na kvalitnú sezónu.

Na turnaji dievčatá obsadili konečné 10.miesto

Výsledky zápasov