Starší žiaci HC Tatran Stupava A zvládli jeseň bez straty bodu

V očakávanom záhoráckom derby sa starší žiaci HC Tatran Stupava A postavili svojim súperom z Malaciek v záverečnom zápase jesennej sezóny.

Malacky – HC Tatran Stupava 25:31

Od prvej minúty to bol súboj, v ktorom sa žiadne z mužstiev nechcelo len tak ľahko vzdať. Až do 14. minúty zápasu sa stupavský tím snažil udržať minimálny náskok dvoch gólov, no potom prišla séria piatich presných zásahov od našich hráčov, vďaka čomu sme sa dostali do päťgólového vedenia. Avšak, ako to býva, pohoda netrvala dlho a zbytočné chyby následne priniesli súperovi šancu vrátiť sa do hry. Do šatne sme odchádzali s tesným vedením 13:12.

Starší žiaci HC Tatran Stupava A Autor: Lucia Obžerová

Polčasová prestávka poskytla čas na rozmýšľanie a prehodnotenie stratégie. Tréner Ľuboš Hepner poskytol hráčom kľúčové pokyny, ktoré boli v druhom polčase viditeľne zrealizované na ihrisku. Hráči s prehľadom dostali zápas pod svoju kontrolu a potvrdili svoju dominanciu.

Starší žiaci HC Tatran Stupava A Autor: Lucia Obžerová

Pochvala patrí celému tímu, a to za dodržiavanie pokynov a vynikajúci výkon, najmä v druhej polovici hry. Tréner Hepner tiež vyslovuje veľkú vďaku za snahu a odhodlanie, ktoré chlapci prejavili. Navyše, významným momentom bol aj návrat Bordáča, ktorý po zranení opäť vstúpil do hry s obrovskou chuťou a energiou.

Výsledkom záhoráckeho derby bolo víťazstvo stupavských starších žiakov nad Malackami s konečným skóre 31:25. Tento triumf ich nielenže upevnil na čele tabuľky, ale aj zabezpečil pozíciu jesenných majstrov bez straty jediného bodu.

Gratulujeme našim hráčom a tešíme sa na ďalšie úspechy v nadchádzajúcich zápasoch!

Fotogalériu k domácemu zápasu proti Malackám od Lucii Obžerovej nájdete TU