STAVMAT STAVEBNINY – hlavný partner spoločného družstva dorastencov.

stavmat1Spoločné družstvá mladších a starších dorastencov HC TATRAN STUPAVA – STROJÁR MALACKY majú nového hlavného partnera. Mladí hádzanári hrdo nosia na prsiach nápis STAVMAT STAVEBNINY.

stavmat5Spoločnosť STAVMAT STAVEBNINY vstúpila od sezóny 2015/2016 do projektu spoločného dorasteneckého družstva HC TATRAN STUPAVA – STROJÁR MALACKY. Sme radi, že sa nám tohto partnera podarilo získať, vďaka čomu sme postavili fungovanie družstva na pevných základoch. Už od začiatku zimnej časti ligy nosíme na dresoch a tréningovom oblečení meno hlavného partnera. Veríme, že spolupráca nám prinesie veľa úspechov. Spoločnosť STAVMAT STAVEBNINY nepoteší iba našich hráčov, ale spolu pripravujeme aj zaujímavú akciu pre našich fanúšikov. V priebehu nasledujúcich dní ju radi odprezentujeme verejnosti.

 

„Našou prioritou je spokojný zákazník, resp. stavbár, ktorý vybaví všetko jednoducho a rýchlo na jednom mieste.“

Ing. arch. Pavol Kollár (konateľ spoločnosti)

O spoločnosti STAVMAT STAVEBNINY

STAVMAT STAVEBNINY, s.r.o. – stavebniny a stavebné centrá na Slovensku. Značka, s ktorou sa spája predaj stavebného materiálu, náradia, stavebnej chémie, interiérových dverí, obkladov a dlažieb. Ak nakupujete u nás tak nakupujete – v predajnej sieti najväčšieho slovenského predajcu.

 

Čo si predstaviť pod pojmom STAVMAT STAVEBNINY?

stavmat3Dlhoročné pôsobenie na trhu, široký sortiment, poradenstvo, výhodné ceny.. skrátka miesto, kde sa nestratí profesionál ale ani domáci kutil. Sme veľká sieť stavebnín no napriek tomu ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne. Ponúkame vám aj nadštandardné služby ako napríklad osobitné obchodné podmienky či splatnosti faktúr. Nájdete u nás skutočne širokú ponuku, ochotné služby a komplexné poradenstvo.

V poslednom období prichádzame s jedinečným konceptom stavebného centra, ktoré okrem základnej ponuky stavebného materiálu obsahuje aj prvotriedne vybavené kúpeľňové štúdio, kde zákazník nájde najširšiu ponuku obkladov a dlažieb, batérií a sprchových kútov. Súčasťou je aj oddelenie laminátových podláh a dverí. Rozširujeme koncept o plnohodnotné oddelenie farieb a stavebnej chémie, oddelenie náradia a oddelenie, v ktorom remeselníci nájdu aj potreby pre vodu, plyn a kúrenie. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

TEAM STAVMAT STAVEBNINY