Tréner z nášho klubu dostal ponuku trénovať do Srbska!!

Na začiatku mája hlavný organizátor letných campov RATKO NIKOLIC oslovil nášho trénera Rudolfa Draškoviča ml. s ponukou trénovať na najväčšom hádzanarkom campe na Balkáne v Srbskom meste Goč. Campu sa zúčastnia trénerské mená ako Slávko Goluža, Jovica Cvetkovic, Veselin Vujovič a hráči  ako Ivano Balič, Arpád Šterbik a ďalší.

„Trénerská ponuka od Ratka na jeho projekte ma veľmi potešila a je to pre mňa pocta. Je veľmi zaujímavá, ale na druhej strane mi zoberie veľa času v lete, do toho máme majstrovstvá Európy kadetiek v Macedónsku, kde pôsobím v realizačnom teame. Čiže som si zobral čas na rozmyslenie. Každopádne by to bolo velmi zaujimavé, lebo by som mal možnosť zachytiť trénerkse trendy na balkáne, kde bude trénovať ich trénerska špička.“ hovorí Rudolf Draškovič.

Aj táto vec svedčí o tom, že za hranicami nesledujú iba naších hráčov ale aj prácu trénerov.

Pre náš klub je to dobrá vizitka.

in2.jpg