Playminihandball cup

Už tento víkend nás čaká rekordný Playminihandball cup 2024!

Už počas tohto víkendu sa predstavia v Stupave naše talentované mladé nádeje, keď si zmerajú sily s medzinárodnou konkurenciou na 15. ročníku turnaja Playminihandball cup.

Pred nami je rekordný ročník

A nebude to len tak obyčajný ročník, ale bude rekordný. Do turnaja sa totiž zapojí 30 klubov z troch krajín, ktoré prihlásili až 74 tímov, v ktorých sa predstaví takmer 700 hráčok a hráčov. Predstavia s v štyroch kategóriách B8, B10, G8 a G10.

Najviac tímov postavíme ako usporiadateľ my HC Tatran Stupava, keď budeme mať zastúpenie v každej kategórii a celkovo postavíme až osem tímov. Okrem nás bude mať v každej kategórii zastúpenie aj moravský klub HK Ivančice a HaO Modra.

Najpočetnejšou skupinou sú najstarší chlapci

Najpočetnejšou kategóriou je chlapčenská B10, kde sa predstaví až 25 tímov, len o dva menej bude v staršej dievčenskej kategórii G10. Medzi chlapcami v kategórii B8 sa o slávu pobije 16 tímov, v mladšej dievčenskej kategórii sa o víťazovi rozhodne medzi 10 mužstvami.

Veľmi ma teší, že sa opäť po roku môžeme stretnúť na turnaji nádejí. Obzvlášť ak je vidieť, že po rokoch obmedzení sa opäť dokážeme stretnúť v tak hojnom počte. Medzinárodná účasť a takmer 700 detí je dôkazom, že nielen turnaj, ale aj samotná hádzaná majú perspektívu. Chcem sa poďakovať škole a všetkým ľuďom, ktorí za organizovaním tohto veľkého turnaja stoja, lebo každý jeden prispel k tomu, že sa môže toto podujatie uskutočniť a mladí športovci sa môžu stretnúť a mať radosť zo vzájomných stretnutí,“ povedal k turnaju pred jeho začiatkom jeden z organizátorov Rudolf Draškovič.

Premiérovo aj na vonkajších ihriskách

Turnaj sa bude okrem Školskej športovej haly v Stupave odohrávať aj na vonkajších školských ihriskách, čo bude na tomto turnaji premiérovo. Pozývame všetkých fanúšikov mládeže na tento turnaj, ktorý je jeden z najväčších v tejto vekovej kategórii, povzbudiť mladé talenty a mladým športovcom prajeme najmä radosť z pohybu a dobrý pocit z hry!

Zloženie skupín, program zápasov a tabuľky nájdete na stránke: https://www.hctatranstupava.sk/playminihandball-2024/ 

Aktuality z turnaja budú priebežne zverejňované aj na sociálnych sieťach: https://www.facebook.com/playminihandballSTUPAVA  

Bulletin Playminihandball 2024

Turnajový merch

Pri príležitosti turnaja máme k dispozícii aj turnajový merch! Môžete si vybrať z dvoch farieb kvalitných dresov, ktoré sú dostupné v rôznych veľkostiach.

Cena v predpredaji je 12 eur. Objednávku môžete vykonať mailom: dresy@helena.sro.sk v jednoduchej koncepcii: Zoznam veľkostí a počet kusov. Tieto vám pripravíme a v Stupave s radosťou odovzdáme.

Navyše, predaj bude prebiehať aj vo FanShop-stánku na turnaji cez víkend 25.-26.5.2024, takže ak nestihnete predpredaj, môžete si merch zakúpiť priamo tam.

Playminihandball 2024 - turnajový merch
Playminihandball 2024 – turnajový merch
Playminihandball cup 2024
Playminihandball cup 2024