V realizačnom tíme slovenskej kadetskej reprezentácie traja Stupavčania.

V priebehu tohtoročnej sezóny oslovil slovenský hádzanársky zväz na spoluprácu pre národné družstvo dievčat do 19 rokov troch našich členov. Toto družstvo sa zúčastní v máji 2016 na Majstrovstva Sveta v hádzanej, ktoré sa budú konať na Slovensku. Pre slovenskú hádzanú je to veľká udalosť. Pre stupavskú ešte väčšia, pretože v realizačnom tíme budeme mať “svojich” ľudí, ktorí budú čerpať pri reprezentácii nové informácie o najnovších trendoch mládežníckej svetovej  hádzanej.

Do reprezentačného tímu do 19 rokov, dostali ponuku a následne ju prijali na tieto posty:

Rudolf Draškovič ml., ako manažér družstva,
Svetozár Prokeš, ako kondičný tréner,
Jana Prokešová, ako fyzioterapeut.

V širšom výbere hráčok sú momentálne z nášho klubu Lucia Kovácsová a Vanessa Raffasederová. V hľadáčiku trénerov reprezentačného výberu sú aj ďalšie dievčatá z nášho klubu a pozvánka do reprezentácie závisí najmä od ich výkonov v nasledujúcej sezóne…

Všetkým členom realizačného tímu a hráčkam vo výbere držíme palce a teší nás, že záujem reprezentácie je o nielen o naše hráčky, ale aj funkcionárov.