VETERANs CUP STUPAVA 2011

 V sobotu 16. apríla sa v Mestskej športovej hale uskutočnil prvý ročník medzinárodného turnaja v hádzanej starých pánov a skúsených dám VETERAN´S CUP STUPAVA 2011. Turnaja sa zúčastnilo 8 mužských družstiev vrátane domácich a partnerského mesta Stupavy – IVANČÍC z Českej republiky. V kategórii žien sme privítali 4 družstvá.

Úspešný turnaj vyzdvihlo prvé miesto stupavských mužov, ktorí prešli celým turnajom bez zaváhania ako aj predvedená hra stupavských žien, ktoré mali na prípravu na turnaj len 2 mesiace a aj napriek tomu odohrali kvalitné a vyrovnané zápasy. Druhé miesto v kategórii mužov obsadili Malacky, tretie skončili Ivančice. Ženskú časť turnaja vyhralo družstvo Nitry pred Šalou a treťou Bratislavou.

 Radi by sme srdečne poďakovali skvelému obecenstvu, ktoré nám pripravilo skvelé a búrlivé prostredie, v ktorom bola radosť hrať. Tak isto naša vďaka patrí Ministrovi obrany SR pánovi Galkovi, primátorovi mesta Stupava pánovi Slezákovi, vedúcemu služobného úradu MO SR pánovi Plučínskemu a pani Hane Papovej – Davidovej bývalej reprezentantke ČSSR v hádzanej, ktorí svojou účasťou podporili náš turnaj. V neposlednom rade patrí poďakovanie aj sponzorom, organizačnému týmu a všetkým hráčom.

Veteran´s Cup Stupava 2011 – Výsledky