Vicemajstri Slovenska v minihádzanej – kategória U10 chlapci, SOHU 12 – Michalovce 2019

Ako sme už pred pár dňami priniesli informáciu o tom, že sa dievčatá v kategórií U10 stali na SOHU12 v Michalovciach majsterkami Slovenska, tak veľmi podobne sa darilo aj našim chlapcom v kategórií U10 chlapci. Pozrime sa postupne, ako sa ich príbeh v Michalovciach vyvíjal.

Piatok – Sobota – Nedeľa

Rovnako aj na chlapcov čakal trojdňový turnaj SOHU 12. Počas ktorého na nich čakalo osem zápasov. Google hovoril o ceste dlhej cca 500km, ale ani to nezabránilo množstvu stupavských rodičov, aby vycestovali svojimi hlasivkami podporiť svojich synov a ich podpora nebola márna.

Vicemajstri Slovenska

Chlapcom sa v spomenutých ôsmych zápasoch podarilo šesťkrát vyhrať a získaných 12 bodov ich vynieslo na celkové druhé miesto! Preto pri dlhej nedeľnej ceste autobusom smer Stupava mohla byť dobrá nálada.

Za úspechom tejto generácie hráčov stoja najmä títo tréneri: Ľuboš Hepner, Dárius Rusnák, Petra Varjassiová a Svetozár Prokeš ml.

Text: Daniel Jančár

Foto: Ľuboš Hepner