Výsledkový servis stupavských družstiev na Prague Handball Cupe 2014

Starsi ziaci Mladsi ziaci Dorky Starsie ziacky Mladsie ziacky
             
P I A T O K 18.4. 2014
611 09:25 Tatran Stupava HC Zubří II  12:10 MC3 Základní skupina
373 09:25 Tatran Stupava Särökometerna HK  14:4 WB3 Základní skupina
331 09:25 Tatran Stupava HC Háje 10:17 WD4 Základní skupina
506 11:10 Tatran Stupava RK Matulji 2001 6:15 MD2 Základní skupina
615 11:45 KS Gwardia Opole Tatran Stupava 16:10
MC3 Základní skupina
377 11:45 HC Háje Tatran Stupava 13:7
WB3 Základní skupina
380 13:30 Tatran Stupava Amager SK 16:13 WB3 Základní skupina
298 14:40 TJ Jindřichův Hradec II Tatran Stupava 7:12 WD4 Základní skupina
513 15:15 TJ Chodov Tatran Stupava 18:19 MD2 Základní skupina
622 15:50 Tatran Stupava CHOD Québec 22:9 MC3 Základní skupina
428 15:50 Sokol Poruba Tatran Stupava 14:10 WC3 Základní skupina
517 17:35 Tatran Stupava Lokomotiva Louny 14:13 MD2 Základní skupina
345 18:10 Tatran Stupava Iuventa Michalovce I 8:15   WD4 Základní skupina
628 19:20 DHG Odense I Tatran Stupava  13:11 MC3 Základní skupina
434 19:20 Tatran Stupava SVČ Ledeč  11:18 WC3 Základní skupina
             
             
S O B O T A 19.4. 2014
1153 08:15 Tatran Stupava MTV Lübeck I 17:15 MC3 Základní skupina
975 09:25 AIA Lyseng Tatran Stupava 12:13
WB3 Základní skupina
1050 11:10 Taunus Bären Tatran Stupava 19:8
WC3 Základní skupina
1068 11:10 Tatran Stupava DTJ Polanka 19:10
MD2 Základní skupina
909 11:45 Tatran Stupava BFG Esslingen/Teck III 15:14
WD4 Základní skupina
1161 12:55 SVČ Ledeč Tatran Stupava 7:18 MC3 Základní skupina
1054 13:30 CS Reichstett Tatran Stupava 9:12 WC3 Základní skupina
982 13:30 Tatran Stupava HS Čelik Junior  14:10  WB3 Základní skupina
721 17:35 TIK Tåstrup I Tatran Stupava  23:3 MD2 Základní skupina
937 17:35 IK Sävehof I Tatran Stupava  15:5  WD4 Základní skupina
1062 18:10 Tatran Stupava DHG Odense I  10:17 WC3 Základní skupina
             

N E D E L A 20. 4. 2014

 1463 10:35  Ajax Copenhagen I  Tatran Stupava
 10:10 WB9 Hlavná časť A 
1467 12:55 Tatran Stupava Skånela IF (SWE) 8:7  WB9 Hlavná časť A
1237 8:15  Tatran Stupava  HC Maksimir-Pastela  9:24 MD10 Hlavná časť A 
1247 14:05 TIK Tåstrup II Tatran Stupava  13:13 MD10 Hlavná časť A
1480 12:20 HCB OKD Karviná Tatran Stupava  20:9 MC12 Hlavná časť A
1483 14:05 Tatran Stupava Auswahl Frankfurt  17:18 MC12 Hlavná časť A
1401 12:20 Dalhems IF I Tatran Stupava  8:4 WC55 1/16 finále B
1606 14:40 Tatran Stupava Iuventa Michalovce II  23:9 WD39 Osmifinále B
             
1471 15:15 Tatran Stupava BK Ydun (DEN)  10:22 WB17 Štvrťfinále A
             
1631 18:45 Tatran Stupava Sokol Kobylisy II 14:6 WD44 Štvrťfinále B
P O N D E L O K   21. 4 . 2014
1674 09:25 Vecsés SE Tatran Stupava  9:10 WD46 Semifinále B
1678 11:45 IK Sävehof II Tatran Stupava  16:2 WD47 Finale B