Zimný turnaj mladších žiakov – 1. kolo, Kostelec na Hané

Mladší žiaci hrali zápasy v rovnakom poradí a na ten prvý nastúpili v nerovnom súboji proti Malackám, posilneným o troch starších žiakov. Napriek tomu začali skvele, celú polovicu prvého polčasu viedli aj o dva góly, výborne bránili a dokázali sa presadiť aj v útoku. Potom sa však prejavila veľkosť Malačanov, ktorí dotiahli, postupne zvyšovali náskok a napokon vyhrali 17:11. V druhom súboji s Brnom naši chlapci nenechali nič na náhodu, od začiatku viedli, hrali s chuťou, dávali góly z brejkov aj postupných útokov, získavali lopty v obrane a napokon vyhrali ešte výraznejšie ako starší žiaci – 25:12. Posledný zápas so silným Kostelcom neurobili hanbu, napriek nepriazni rozhodcov hrali s veľkým srdcom, držali sa súperovi na dostrel, hoci nakoniec prehrali o 4 góly – 8:12.

Poradie v kategórii mladších žiakov:
1. Kostelec 6 bodov
2. Malacky 4 body
3. Stupava 2 body
4. Brno 0 bodov

Turnaj pomohol stupavským tímom udržať zápasové tempo aj v ligovej prestávke a ukázal, že vedia zahrať proti akémukoľvek súperovi.

Zostava a góly:

Richard Veltschmidt, Adam Renčo 3, Samuel Bašti 11, Matúš Haluska 3, Matej Procházka 1, Samuel Kovács 16, Lukáš Lajcha, Marek Tóth, Alem Yildiz 3, Sabina Baštiová 1, Patrik Gaži 1, David Veselý 4, Filip Slezák