Brutálne ovce na turnaji v Českých Hostivicích bronzové

Naši mladší žiaci HC TATRAN STUPAVA „B“ pod názvom Brutálne ovce štartovali  15.6 -17.6 2018 na turnaji MATTONI HOSTIVICE CUP 2018. Turnaj sa konal v peknom športovom komplexe na okraji Prahy. Domáci klub Lions Hostivice Handball Team si dal záležať a na turnaji sme sa cítili výborne.

Viac nám prezradí tréner Rudolf Draškovič ml.:IMG-20180617-WA0000.jpg

„Turnaj v Hostiviciach beriem ako posledný vrchol sezóny. Na turnaj sme sa tešili, lebo po mesiaci sme boli opät spolu v takmer plnej zostave a išli sme si porovnať sily s českými súpermi. Na úvod smechytili silnú Veľkú Bystřicu, za ktorú hrali aj vyspelé dievčatá a zápas bol v prospech V. Bystřice jednoznačný. Druhy deň ráno sme si zahrali s domácim družstvom Hostivice „B“ a zápas bol jednoznačný pre nás. Tak isto aj zápas proti Kolínu, za ktorý hrali vysokí chalani, na ktorých sme vyzreli naším pohybom a aktívnou obranou. V tomto zápase sa mi potvrdilo, že naša obrana 1:2:3 je silná zbraň a do budúcna budeme z toho iba ťažiť. Zápas proti Strakoniciam a Hostiviciam „A“ hodnotím ako menšie sklamanie, lebo chalani sa báli zobrať zodpovednosť na seba. Po zápase s Hostiviciami sme si povedali v šatni, že musíme zahrať odvážnejšie a vyžadujem hlavne častejšiu streľbu od hráčov. Ďalší deň, v nedeľu, sme hrali opäť proti V. Bystřici a dostali sme sa skoro do finále, ale na sedmičky sme prehrali nešťastne 4:3. FB_IMG_1529234788466.jpgPosledný zápas o bronz sme vyhrali vďaka našim vôľovým schopnostiam a rozhodla aj naša lepšia kondičná pripravenosť. S turnajom v Hostiviciach som veľmi spokojný a padol nám vhod.  Som rád, že forma nám rástla až do konca turnaja a chalani mi ukázali, že chcú vyhrať. Som na nich pyšný, že išli do toho na plno a pobili sa o výsledok. Samo Majerčík bol právom trénermi vyhlásený za najlepšieho hráča turnaja.“

Chalani okrem turnaja mali možnosť sledovať Rozlúčkový zápas Filipa Jíchu v Plzni a zostalo im vela zážitkov.

IMG-20180616-WA0033.jpg

Základná skupina: