MC24 – Tabuľky / Tables


minihandball – B10

B10 Sport Club Rudar (SK) HC Tatran Stupava „C“ (SK) Handball Club Pezinok (SK) ŠKP Bratislava „A“ (SK) ŠKP Bratislava „B“ (SK) HŠK Legends Šaľa „A“ (SK) HŠK Legends Šaľa „B“ (SK) HC Tatran Stupava „A“ (SK) HC Tatran Stupava „B“ (SK) skóre / score body / points poradie / standing
Sport Club Rudar (SK) 5:12 14:11 3:22 1:23 7:33 13:11 14:11 10:14 67:137 6 6
HC Tatran Stupava „C“ (SK) 12:5 4:9 6:13 9:9 3:21 7:10 8:19 10:6 59:92 5 7
Handball Club Pezinok (SK) 11:14 9:4 2:10 6:16 3:19 9:18 5:16 10:8 55:105 4 8
ŠKP Bratislava „A“ (SK) 22:3 13:6 10:2 13:14 6:16 13:10 10:10 14:6 101:67 11 2
ŠKP Bratislava „B“ (SK) 23:1 9:9 16:6 14:13 10:18 6:10 10:10 14:8 102:75 10 3
HŠK Legends Šaľa „A“ (SK) 33:7 21:3 19:3 16:6 18:10 24:10 26:8 21:8 178:55 16 1
HŠK Legends Šaľa „B“ (SK) 11:13 10:7 18:9 10:13 10:6 10:24 10:19 19:8 98:99 8 5
HC Tatran Stupava „A“ (SK) 11:14 19:8 16:5 10:10 10:10 8:26 19:10 17:10 110:93 10 4
HC Tatran Stupava „B“ (SK) 14:10 6:10 8:10 6:14 8:14 8:21 8:19 10:17 68:115 2 9

MLADŠÍ ŽIACI / Younger boys U12

Group A
U12A HC Tatran Stupava „A“ (SK) TJ Slovácka Slávia Uherské Hradiště (CZ) TJ Sokol Osek nad Bečvou (CZ) TJ Sokol Úvaly (CZ) ŠK Zemplín Trebišov (SK) RK Bijeljina (BA) skóre / score body / points poradie / standing
HC Tatran Stupava „A“ (SK) 24:12 33:10 16:11 21:14 18:12 112:59 10 1
TJ Slovácka Slávia Uherské Hradiště (CZ) 12:24 19:12 20:16 24:23 15:13 90:88 8 2
TJ Sokol Osek nad Bečvou (CZ) 10:33 12:19 7:26 12:20 12:20 53:118 0 6
TJ Sokol Úvaly (CZ) 11:16 16:20 26:7 19:17 21:28 93:88 4 4
ŠK Zemplín Trebišov (SK) 14:21 23:24 20:12 17:19 13:16 87:92 2 5
RK Bijeljina (BA) 12:18 13:15 20:12 28:21 16:13 89:79 6 3
Group B
U12B HC Tatran Stupava „B“ (SK) TJ Strojár Malacky (SK) Handball Club Pezinok (SK) TJ Holešov (CZ) TJ FS Napajedla (CZ) Handball Club Dorcol (RS) skóre / score body / points poradie / standing
HC Tatran Stupava „B“ (SK) 9:23 13:21 10:19 5:31 6:0 43:94 2 5
TJ Strojár Malacky (SK) 23:9 18:12 15:15 14:29 6:0 76:65 7 2
Handball Club Pezinok (SK) 21:13 12:18 16:11 9:24 6:0 64:66 6 3
TJ Holešov (CZ) 19:10 15:15 11:16 2:24 6:0 53:65 5 4
TJ FS Napajedla (CZ) 31:5 29:14 24:9 24:2 6:0 114:30 10 1
Handball Club Dorcol (RS) 0:6 0:6 0:6 0:6 0:6 0:30 0 6

STARŠÍ ŽIACI / Older boys U14

Group A
U14A HC Tatran Stupava (SK) ŠK Zemplín Trebišov (SK) HK Kúpele Bojnice (SK) TJ Sokol Úvaly (CZ) THA Martin (SK) skóre / score body / points poradie / standing
HC Tatran Stupava (SK) 15:20 14:10 21:14 23:16 73:60 6 2
ŠK Zemplín Trebišov (SK) 20:15 16:15 13:15 19:15 68:60 6 1
HK Kúpele Bojnice (SK) 10:14 15:16 22:12 18:12 65:54 4 3
TJ Sokol Úvaly (CZ) 14:21 15:13 12:22 17:12 58:68 4 4
THA Martin (SK) 16:23 15:19 12:18 12:17 55:77 0 5
Group B
U14B Slovan Modra (SK) TJ Strojár Malacky (SK) TJ Sokol Horka nad Moravou (CZ) HŠK Legends Šaľa (SK) TJ Sokol Telnice (CZ) RK Bijeljina (BA) skóre / score body / points poradie / standing
Slovan Modra (SK) 19:14 15:16 16:23 19:16 12:19 81:88 4 5
TJ Strojár Malacky (SK) 14:19 14:15 16:19 18:24 14:17 76:94 0 6
TJ Sokol Horka nad Moravou (CZ) 16:15 15:14 15:23 14:24 11:18 71:94 4 4
HŠK Legends Šaľa (SK) 23:16 19:16 23:15 22:20 21:17 108:84 10 1
TJ Sokol Telnice (CZ) 16:19 24:18 24:14 20:22 24:24 108:97 5 3
RK Bijeljina (BA) 19:12 17:14 18:11 17:21 24:24 95:82 7 2
Minitabuľka o 9.-11. miesto / Minitable for 9th-11th places
U14P A5 THA Martin (SK) B5 Slovan Modra (SK) B6 TJ Strojár Malacky (SK) skóre / score body / points poradie / standing
A5 THA Martin (SK) 25:24 6:0 31:24 4 9
B5 Slovan Modra (SK) 24:25 19:14 43:39 2 10
B6 TJ Strojár Malacky (SK) 0:6 14:19 14:25 0 11

MLADŠÍ DORASTENCI / Younger juniors – U16

U16 Fót SE Jakab Kézisuli (HU) HC Záhoráci Stupava / Malacky (SK) THA Martin (SK) Slovan Modra (SK) MHC Štart Nové Zámky (SK) MHK Piešťany (SK) ŠK Zemplín Trebišov (SK) skóre / score body / points poradie / standing
Fót SE Jakab Kézisuli (HU) 9:22 9:16 12:22 13:24 15:19 4:27 62:130 0 7
HC Záhoráci Stupava / Malacky (SK) 22:9 22:12 18:15 10:20 18:7 9:21 99:84 8 3
THA Martin (SK) 16:9 12:22 16:16 20:31 15:15 10:17 89:110 4 5
Slovan Modra (SK) 22:12 15:18 16:16 9:26 15:15 11:18 88:105 4 4
MHC Štart Nové Zámky (SK) 24:13 20:10 31:20 26:9 30:16 17:13 148:81 12 1
MHK Piešťany (SK) 19:15 7:18 15:15 15:15 16:30 11:23 83:116 4 6
ŠK Zemplín Trebišov (SK) 27:4 21:9 17:10 18:11 13:17 23:11 119:62 10 2

STARŠÍ DORASTENCI / Older juniors – U18

U18 HC Záhoráci Stupava / Malacky (SK) Tatran Litovel (CZ) Handball club Zlín (CZ) Slovan Modra (SK) Handball Club Pezinok (SK) RK Bijeljina (BA) ŠK Zemplín Trebišov (SK) skóre / score body / points poradie / standing
HC Záhoráci Stupava / Malacky (SK) 20:13 14:20 19:16 24:17 17:16 15:21 109:103 8 3
Tatran Litovel (CZ) 13:20 14:20 16:23 15:18 13:20 16:19 87:120 0 7
Handball club Zlín (CZ) 20:14 20:14 23:11 18:13 20:13 19:20 120:85 10 2
Slovan Modra (SK) 16:19 23:16 11:23 18:22 18:22 14:20 100:122 2 6
Handball Club Pezinok (SK) 17:24 18:15 13:18 22:18 14:23 14:21 98:119 4 5
RK Bijeljina (BA) 16:17 20:13 13:20 22:18 23:14 12:14 106:96 6 4
ŠK Zemplín Trebišov (SK) 21:15 19:16 20:19 20:14 21:14 14:12 115:90 12 1
Mizuno Cup

MC24 – Skupiny / Groups

  Skupiny / Groups Minihádzaná / Minihandball B10 P. Č. Klub / Club 1. Sport Club Rudar (SK) 2. TJ Strojár Malacky (SK) 3....
Mizuno Cup

MC24 – Konečné poradie / Final Standings

Minihádzaná / Minihandball B10 1 HŠK Legends Šaľa „A“ (SK) 2 ŠKP Bratislava „A“ (SK) 3 HC Tatran Stupava „A“ (SK) 4 ŠKP Bratislava...