Zorno cup 2019 – informácie

 

Minihádzaná / Minihandball U10

Mladší žiaci / Younger Boys U12

Starší žiaci / Older Boys U14

Mladší dorastenci / Younger Juniors U16

Starší dorastenci / Older Juniors U18

Information and Registration form in English 

 

 

Informácie a prihláška v slovenčine

 

Click the picture, print, fill the application and send to playminihandball@hctatranstupava.sk   Kliknite na obrázok, vytlačte si prihlášku a vyplnenú ju pošlite na playminihandball@hctatranstupava.sk
 zorno2019 english    zorno2019 english

 

 

 

Dovoľujeme si Vás pozvať na hádzanársky turnaj ZORNO CUP 2019 v Stupave a Malackách,

ktorý sa uskutoční v termíne 1. – 3. 2. 2019 v školskej športovej hale v Stupave, v športovej hale v Stupave na Novej ul. a v športovej hale Malina v Malackách.

Kategórie:

  • minihádzaná (r. narodenia 2008 a mladší)
  • mladší žiaci U12 (r. narodenia 2006 a mladší)
  • starší žiaci U14 (r. narodenia 2004 a mladší)
  • mladší dorastenci U16 (r. narodenia 2002 a mladší)
  • starší dorastenci U18 (r. narodenia 2000 a mladší – max. 3 hráči 1999)

Každá kategória bude mať svoj turnaj, systém turnaja podľa počtu prihlásených tímov. Usporiadateľ si vyhradzuje právo výberu, ak počet prihlásených tímov prekročí maximálny počet.

Ubytovanie a stravovanie:

ubytovanie je zaistené v základnej škole v Stupave v triedach (vlastné spacáky a karimatky), v prípade záujmu je možné zabezpečiť ubytovanie v ubytovniach alebo penziónoch v Stupave.
Cena:

  • ubytovanie škola ……. 40 eur
  • ubytovanie hotel/ubytovňa …….62 eur

Strava a doprava medzi halami sú zahrnuté v  cene.

 

 Hrací čas:

  • 2 x 15 min. mladší žiaci, starší žiaci, mladší dorast, starší dorast.
  • Prestávka medzi polčasmi 3 minúty

 Ceny:

  • tímové podľa umiestnenia (1. miesto pohár, 1-3 miesto medaily, všetci diplom)
  • individuálne (najlepší hráč, brankár)

Štartovné:

  • 120 eur pre jeden tím
  • Registračný poplatok je potrebné uhradit do 26.12.2018

Program turnaja:

  • Podľa počtu prihlásených tímov,
  • v piatok a v sobotu od 8.00 do 20.00 hod. zápasy v skupinách.
  • V nedeľu zápasy o umiestnenie a vyhodnotenie turnaja.

Prihláška: