S.P.A. Craft Brewery

Nová posila HC Tatran Stupava – S.P.A. Craft Brewery

S radosťou oznamujeme, že hádzanársky klub HC Tatran Stupava získal novú posilu. Je ním stupavský pivovar S.P.A. Craft Brewery, ktorý sa rozhodol podporiť našu činnosť a prispieť tak k rozvoju športu a mládeže v našom regióne.

Prečo sa pivovar rozhodol podporiť HC Tatran Stupava?

Spoločnosť, ktorá zastrešuje aj pivovar S.P.A. Craft Brewery, má blízko k podpore športových klubov na lokálnej úrovni. Oceňuje najmä ich prínos pre deti, mládež a dospelých, keďže vytvárajú komunitu, ktorá pozitívne ovplyvňuje svoje okolie a vedie mladých ľudí k prospešnej činnosti. Tieto hodnoty si v pivovare vážia a preto sa rozhodli pravidelne podporovať aj náš klub.

O pivovare S.P.A. Craft Brewery

Pivovar S.P.A. Craft Brewery vznikol v roku 2022 a založil ho Tomáš Jaslovský, ktorý sa pivovarníctvu venoval najskôr ako domovarič. Názov pivovaru je skratkou pre Stupavských pivných asociálov. Hoci ide o menší remeselný pivovar s 250-litrovou varňou, ich pivo si už stihlo nájsť svojich priaznivcov. Na svoje si prídu milovníci štýlov ako American Wheat, Amber Ale či APA.

Plány do budúcna

Pivovar S.P.A. Craft Brewery má ambiciózne plány do budúcna. V prvom rade chcú vytvoriť nové priestory pre svoju prevádzku, ktoré budú slúžiť zároveň ako piváreň s ich pivom. Následne plánujú postupne navyšovať výrobný objem, aby dokázali uspokojiť stúpajúci dopyt po ich pive.

Spolupráca bude prínosom pre obe strany

Sme nesmierne radi, že pivovar S.P.A. Craft Brewery sa stal naším partnerom a veríme, že naša spolupráca bude prínosom nielen pre obe strany, ale najmä pre rozvoj športu a mládeže v našom regióne. Tešíme sa na všetky spoločné aktivity a veríme, že s podporou nášho nového partnera dokážeme dosiahnuť ešte lepšie výsledky.