Kanonierky

Kanonierky ďakujú fanúšikom aj klubu

Počas uplynulého víkendu sa v Stupave odohrali zápasy dorasteniek a žien hádzanárskeho klubu HC Tatran Stupava. Okrem napínavých športových zápolení boli tieto stretnutia spestrené aj charitatívnou akciou. Klub sa rozhodol usporiadať finančnú zbierku pre tím plážovej hádzanej Kanonierky, v ktorom pôsobia aj hráčky Tatranu Stupava.

Kanonierky

Súčasťou zbierky bolo podávanie chutného guláša z diviny, pričom celý výťažok z jeho ochutnávky poputoval na podporu tímu Kanonierky. Vďaka štedrosti divákov a fanúšikov sa podarilo vyzbierať úctyhodnú sumu 1375 eur.

Hráčky tímu Kanonierky vyjadrili veľkú vďačnosť všetkým zúčastneným. Vo svojom ďakovnom liste vyzdvihli podporu divákov počas dôležitého zápasu proti Dunajskej Strede, ktorých povzbudzovanie ich hnalo vpred za čo najlepším výsledkom. Ocenili tiež ústretovosť vedenia HC Tatran Stupava, ktoré im umožnilo zbierať finančné prostriedky počas celého dňa.

Kanonierky

Vyzbierané peniaze budú použité na pokrytie výdavkov spojených s účasťou tímu Kanonierky na finálovom turnaji EBT (European Beach Tour), ktorý sa uskutoční v júni vo francúzskom meste Lacanau.

Vedenie HC Tatran Stupava, dobrovoľníci a diváci si zaslúžia veľké poďakovanie za ich ochotu a štedrosť. Vďaka ich podpore bude môcť tím Kanonierky reprezentovať Slovensko na prestížnom európskom podujatí v plážovej hádzanej.

Kanonierky