PMH2018 – Program nedeľa 20.5.2018

Program a výsledky jednotlivých zápasov – nedeľa

 

Hala ZŠ Stupava

Ihrisko 1

Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
8:30 A1 CHA8 – Strojár Malacky C (SK) 4:10 CHB8 – MŠK Kysucké Nové Mesto B (SK) o 29.-30. miesto
8:45 A1 CHA7 – HK Ivanka pri Dunaji (SK) 2:7 CHB7 – Sokol Sokolnice (CZ) o 25.-28. miesto
9:00 A1 CHA6 – Sokol Cífer (SK) 4:8 CHB6 – HC Tatran Stupava B (SK) o 21.-24. miesto
9:15 A1 CHA5 – HKM Šaľa (SK) 5:15 CHB5 – Házená Legata Hustopeče A (CZ) o 17.-20. miesto
9:30 A1 CHA4 – THA Martin B (SK) 8:9 CHB4 – SPORT CLUB Senec (SK) o 13.-16. miesto
9:45 A1 CHA3 – SK Kuřim (CZ) 8:16 CHB3 – HK Kúpele Bojnice (SK) o 9.-12. miesto
10:00 A1 CHA1 – TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) 5:10 CHB1 – RK Vučiči (HR) semifinále
10:15 A1 CHA2 – HC Tatran Stupava A (SK) 2:6 CHB2 – Strojár Malacky A (SK) o 5.-8. miesto
10:30 A1 CHB7 – Sokol Sokolnice (CZ) 5:3 CHD7 – HC Tatran Stupava D (SK) o 25. miesto
10:45 A1 CHB6 – HC Tatran Stupava B (SK) 10:8 CHD6 – HaO Slovan Modra B (SK) o 21. miesto
11:00 A1 CHB5 – Házená Legata Hustopeče A (CZ) 11:9 CHD5 – HBC Trnava (SK) o 17. miesto
11:15 A1 CHB8 – MŠK Kysucké Nové Mesto B (SK) 11:2 CHA8 – Strojár Malacky C (SK) o 29.-30. miesto
11:30 A1 CHB4 – SPORT CLUB Senec (SK) 12:14 CHD4 – INTER ZŠ Bieloruská (SK) o 13. miesto
11:45 A1 CHB3 – HK Kúpele Bojnice (SK) 10:6 CHC3 – HaO Slovan Modra A (SK) o 9. miesto
12:00 A1 CHB2 – Strojár Malacky A (SK) 16:9 CHD2 – Strojár Malacky B (SK) o 5. miesto
12:15 B MB3 – RK Vučiči (HR) 9:8 MA3 – HK Kúpele Bojnice (SK) o 5. miesto
12:30 A1 CHA1 – TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) 5:9 CHC1 – MŠK Kysucké Nové Mesto A (SK) o 3. miesto

Ihrisko 2

Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
8:30 A1 CHC6 – Házená Legata Hustopeče B (CZ) 9:10 CHD6 – HaO Slovan Modra B (SK) o 21.-24. miesto
8:45 A1 CHC7 – HC Tatran Stupava E (SK) 5:13 CHD7 – HC Tatran Stupava D (SK) o 25.-28. miesto
9:00 A1 CHC5 – HC Tatran Stupava C (SK) 2:10 CHD5 – HBC Trnava (SK) o 17.-20. miesto
9:15 A1 CHC4 – ŠKP Bratislava (SK) 7:11 CHD4 – INTER ZŠ Bieloruská (SK) o 13.-16. miesto
9:30 A1 CHC3 – HaO Slovan Modra A (SK) 14:11 CHD3 – TJ Sl. Slavia Uherské Hradiště (CZ) o 9.-12. miesto
9:45 A1 CHC2 – Házená Velká Bystřice (CZ) 10:11 CHD2 – Strojár Malacky B (SK) o 5.-8. miesto
10:00 A1 CHC1 – MŠK Kysucké Nové Mesto A (SK) 9:12 CHD1 – THA Martin A (SK) semifinále
10:15 A1 CHA7 – HK Ivanka pri Dunaji (SK) 0:12 CHC7 – HC Tatran Stupava E (SK) o 27. miesto
10:30 A1 CHA6 – Sokol Cífer (SK) 3:9 CHC6 – Házená Legata Hustopeče B (CZ) o 23. miesto
10:45 A1 CHA5 – HKM Šaľa (SK) 9:6 CHC5 – HC Tatran Stupava C (SK) o 19. miesto
11:00 A1 CHA4 – THA Martin B (SK) 3:11 CHC4 – ŠKP Bratislava (SK) o 15. miesto
11:15 A1 CHA3 – SK Kuřim (CZ) 0:12 CHD3 – TJ Sl. Slavia Uherské Hradiště (CZ) o 11. miesto
11:30 A1 CHA2 – HC Tatran Stupava A (SK) 12:10 CHC2 – Házená Velká Bystřice (CZ) o 7. miesto
11:45 A2 Z8 – MŠO Štúrovo (SK) 10:8 Z7 – HK Slovan Duslo Šaľa A (SK) o 7. miesto
12:00 A2 Z9 – HC Tatran Stupava B (SK) 5:3 Z10 – Strojár Malacky (SK) o 9. miesto
12:15 A2 Z5 – HK Slovan Duslo Šaľa C (SK) 7:12 Z6 – Házená Velká Bystřice (CZ) o 5. miesto
12:30 B MB5 – TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) 10:5 MB6 – THA Martin (SK) o 9. miesto
13:00 B MB1 – MŠK Dunajská Streda A (SK) 4:9 MA1 – TJ SOKOL Kostelec na Hané (CZ) finále
13:20 A2 Z1 – HK Slovan Duslo Šaľa B (SK) 6:12 Z2 – MŠK Dunajská Streda A (SK) finále
13:40 A1 CHB1 – RK Vučiči (HR) 11:10 CHD1 – THA Martin A (SK) finále

Ihrisko 3

Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
8:30 A2   6:0 Z21 – HC Tatran Stupava E (SK)  
8:45 A2 Z18 – SHK Rohožník (SK) 1:7 Z19 – HC Tatran Stupava D (SK) o 17.-20. miesto
9:00 A2 Z17 – Sokol Cífer A (SK) 10:1 Z20 – Iuventa Michalovce A (SK) o 17.-20. miesto
9:15 A2 Z14 – HC Tatran Stupava C (SK) 13:3 Z15 – HC Tatran Stupava F (SK) o 13.-16. miesto
9:30 A2 Z13 – RK Vučiči (HR) 9:6 Z16 – Iuventa Michalovce B (SK) o 13.-16. miesto
9:45 A2 Z10 – Strojár Malacky (SK) 10:8 Z11 – Sokol Cífer B (SK) o 9.-12. miesto
10:00 A2 Z9 – HC Tatran Stupava B (SK) 11:7 Z12 – ŠKP Bratislava (SK) o 9.-12. miesto
10:15 A2 Z6 – Házená Velká Bystřice (CZ) 6:2 Z7 – HK Slovan Duslo Šaľa A (SK) o 5.-8. miesto
10:30 A2 Z5 – HK Slovan Duslo Šaľa C (SK) 11:8 Z8 – MŠO Štúrovo (SK) o 5.-8. miesto
10:45 A2 Z2 – MŠK Dunajská Streda A (SK) 15:10 Z3 – MŠK Dunajská Streda B (SK) semifinále
11:00 A2 Z1 – HK Slovan Duslo Šaľa B (SK) 13:11 Z4 – HC Tatran Stupava A (SK) semifinále
11:15 A2 Z20 – Iuventa Michalovce A (SK) 0:7 Z18 – SHK Rohožník (SK) o 19. miesto
11:30 A2 Z17 – Sokol Cífer A (SK) 9:11 Z19 – HC Tatran Stupava D (SK) o 17. miesto
11:45 A2 Z16 – Iuventa Michalovce B (SK) 7:4 Z15 – HC Tatran Stupava F (SK) o 15. miesto
12:00 A2 Z13 – RK Vučiči (HR) 16:9 Z14 – HC Tatran Stupava C (SK) o 13. miesto
12:15 B MA2 – HC Tatran Stupava A (SK) 7:6 MB2 – Házená Velká Bystřice (CZ) o 3. miesto
12:30 A2 Z4 – HC Tatran Stupava A (SK) 8:15 Z3 – MŠK Dunajská Streda B (SK) o 3. miesto

Ihrisko 4

Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
8:30 B MA10 – MŠK Dunajská Streda B (SK) 4:10 MB9 – HKM Šaľa (SK) o 17.-20. miesto
8:45 B MA9 – HC Tatran Stupava C (SK) 10:8 MB10 – HC Tatran Stupava B (SK) o 17.-20. miesto
9:00 B MA8 – Tj Jiskra Havličkův Brod (CZ) 4:13 MB7 – ŠKP Bratislava (SK) o 13.-16. miesto
9:15 B MA7 – Strojár Malacky B (SK) 3:17 MB8 – Strojár Malacky A (SK) o 13.-16. miesto
9:30 B MA6 – SHK Rohožník (SK) 3:11 MB5 – TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) o 9.-12. miesto
9:45 B MA5 – SPORT CLUB Senec (SK) 4:8 MB6 – THA Martin (SK) o 9.-12. miesto
10:00 B MA4 – Sokol Sokolnice (CZ) 3:13 MB3 – RK Vučiči (HR) o 5.-8. miesto
10:15 B MA3 – HK Kúpele Bojnice (SK) 14:11 MB4 – SK Kuřim (CZ) o 5.-8. miesto
10:30 B MA2 – HC Tatran Stupava A (SK) 4:9 MB1 – MŠK Dunajská Streda A (SK) semifinále
10:45 B MA1 – TJ SOKOL Kostelec na Hané (CZ) 7:5 MB2 – Házená Velká Bystřice (CZ) semifinále
11:00 A2        
11:15 B MA10 – MŠK Dunajská Streda B (SK) 5:13 MB10 – HC Tatran Stupava B (SK) o 19. miesto
11:30 B MA8 – Tj Jiskra Havličkův Brod (CZ) 10:9 MA7 – Strojár Malacky B (SK) o 15. miesto
11:45 B MA6 – SHK Rohožník (SK) 6:7 MA5 – SPORT CLUB Senec (SK) o 11. miesto
12:00 B MA4 – Sokol Sokolnice (CZ) 10:11 MB4 – SK Kuřim (CZ) o 7. miesto
12:15 A2 Z12 – ŠKP Bratislava (SK) 8:3 Z11 – Sokol Cífer B (SK) o 11. miesto
12:30 B MB7 – ŠKP Bratislava (SK) 8:7 MB8 – Strojár Malacky A (SK) o 13. miesto
13:00 B MB9 – HKM Šaľa (SK) 14:9 MA9 – HC Tatran Stupava C (SK) o 17. miesto

Hala Park

Nehrá sa