Zorno Cup 2021 – informácie

Program, výsledky a tabuľky 

 

Program:

 Piatok, Hala ZŠ Stupava

Čas Skupina Tím1 Výsledok Tím2
15.00 MŽCI Strojár Malacky 15:40 HŠK Legends Šaľa
15.45 MŽCI HC TATRAN STUPAVA 25:6 ŠKP BRATISLAVA
16.30 SŽCI HC TATRAN STUPAVA 25:29 ŠKP BRATISLAVA
17.30 SŽCI Strojár Malacky 20:12 HŠK Legends Šaľa
18.30 MŽCI HC TATRAN STUPAVA 21:14 SK Zemplín Trebišov
19.15 SŽCI HC TATRAN STUPAVA 7:39 SK Zemplín Trebišov

 Piatok, Hala Malina, Malacky

Čas Skupina Tím1 Výsledok Tím2
16.00 D Záhoráci Stupava/Malacky -MD 28:41 ŠKH Agrokarpaty Pezinok -MD
17.30 D Záhoráci Stupava/Malacky – SD 25:37 ŠKP BRATISLAVA – SD

 Sobota, Hala ZŠ Stupava

Čas Skupina Tím1 Výsledok Tím2
8.00 MŽCI Strojár Malacky 16:19 ŠKP BRATISLAVA
8.45 MŽCI HŠK Legends Šaľa 28:12 HC TATRAN STUPAVA
9.30 SŽCI Strojár Malacky 29:16 ŠKP BRATISLAVA
10.30 SŽCI HŠK Legends Šaľa 27:24 HC TATRAN STUPAVA
11.30 MŽCI SK Zemplín Trebišov 21:18 Strojár Malacky
12.15 MŽCI HŠK Legends Šaľa 31:14 ŠKP BRATISLAVA
13.00 SŽCI SK Zemplín Trebišov 32:24 Strojár Malacky
14.00 SŽCI HŠK Legends Šaľa 28:18 ŠKP BRATISLAVA
15.00 MŽCI Strojár Malacky 19:30 HC TATRAN STUPAVA
15.45 MŽCI SK Zemplín Trebišov 18:15 ŠKP BRATISLAVA
16.30 SŽCI Strojár Malacky 41:24 HC TATRAN STUPAVA
17.30 SŽCI SK Zemplín Trebišov 30:16 ŠKP BRATISLAVA
18.30 MŽCI HŠK Legends Šaľa 33:17 SK Zemplín Trebišov
19.15 SŽCI HŠK Legends Šaľa 13:32 SK Zemplín Trebišov

 Sobota, Hala Malina, Malacky

Čas Skupina Tím1 Výsledok Tím2
9:00 D Záhoráci Stupava/Malacky -MD 26:52 Záhoráci Stupava/Malacky – SD
12:00 D Záhoráci Stupava/Malacky -Muži 21:20 ŠKP BRATISLAVA – SD
16:30 D ŠKH Agrokarpaty Pezinok -MD 34:53 ŠKP BRATISLAVA – SD

 Nedeľa, Hala ZŠ Stupava

Čas Skupina Tím1 Výsledok Tím2
8:30 Záhoráci Stupava/Malacky -MD 20:25 HK Slavoj Trebišov – stžci
9:35 MŽCI MŽCI 4 – ŠKP 8:20 MŽCI 3 – Trebišov o 3. miesto
10:25 SŽCI SMŽCI 4 – ŠKP 16:24 SŽCI 3 – Šaľa o 3. miesto
11:25 MŽCI MŽCI 2 – Šaľa 31:18 MŽCI 1 – Stupava Finále
12:15 SŽCI SŽCI 2 – Malacky 21:28 SŽCI 1 – Trebišov Finále

 Nedeľa, Hala Malina, Malacky

Čas Skupina Tím1 Výsledok Tím2
10:30 D ŠKH Agrokarpaty Pezinok -MD 25:48 Záhoráci Stupava/Malacky – SD

Tabuľky

Mladší žiaci

Strojár Malacky HC Tatran Stupava HŠK Legends Šaľa ŠKP Bratislava SK Zemplín Trebišov SKÓRE BODY PORADIE
Strojár Malacky 19:30 15:40 28:12 18:21 80:103 2 4
HC Tatran Stupava 30:19 19:16 25:6 21:14 95:55 8 1
HŠK Legends Šaľa 40:15 16:19 31:14 33:17 120:65 6 2
ŠKP Bratislava 12:28 6:25 14:31 15:18 47:102 0 5
SK Zemplín Trebišov 21:18 14:21 17:33 18:15 70:87 4 3

Starší žiaci

Strojár Malacky HC Tatran Stupava HŠK Legends Šaľa ŠKP Bratislava SK Zemplín Trebišov SKÓRE BODY PORADIE
Strojár Malacky 41:24 20:12 29:16 24:32 114:84 6 2
HC Tatran Stupava 24:41 24:27 25:29 7:39 80:136 0 5
HŠK Legends Šaľa 12:20 27:24 28:18 32:13 99:75 6 1
ŠKP Bratislava 16:29 29:25 18:28 16:30 89:112 2 4
SK Zemplín Trebišov 32:24 39:7 13:32 30:16 114:79 6 3

Mladší a starší dorastenci

Záhoráci Stupava/Malacky -ml. dorast Záhoráci Stupava/Malacky – st. dorast ŠKH Agrokarpaty Pezinok -ml. dorast ŠKP Bratislava – st. dorast SKÓRE BODY PORADIE
Záhoráci Stupava/Malacky -ml. dorast 26:52 28:41 54:93
Záhoráci Stupava/Malacky – st. dorast 52:26 48:25 25:37 125:88
ŠKH Agrokarpaty Pezinok – ml. dorast 41:28 25:48 34:53 100:129
ŠKP Bratislava – st. dorast 37:25 53:34 90:59