Život bez hádzanej – Dano Polák

1. Ako tráviš momentálne svoj voľný čas? Kde sa momentálne nachádzaš?

Ahojte. Momentálne sa nachádzam doma v Stupave keďže situácia, ktorá nastala si to vyžadovala. Takže som zo Šale, kde mám byt, prišiel domov. 90815026_893664541086717_8771321325881917440_n.jpg

 

2. Ako veľmi zmenila situácia ohľadom CORONY, Tvoj súkromný a športový život?

Nikdy by som nepovedal, že by mohol vírus z Číny prísť až sem k nám. Žiaľ, stalo sa a človek to musí rešpektovať aj so všetkými opatreniami. Zrušili sa nám tréningy a zápasy. Zažívam to prvý a dúfam, že aj posledný krát . Pre športovca je toto asi najhoršia vec čo sa mu môže stať. Ale ja tvrdím že zdravie je prvoradé. 

 73c3e1a3-dddd-400f-8499-7d5bfdad06a2.jpg

3. Udržuješ sa pravidelne vo forme?

Samozrejme. Je veľmi dôležité udržiavať sa vo forme. Treba sa aj teraz udržiavať keď je to ťažké. Treba sa nastaviť tak, aby telo ostalo aspoň z časti v tom kolobehu v ktorom bolo. 

 

4. Ak áno, prezraď ako?

Snažím sa to obmieňať. Jeden deň si idem zabehať do prírody a ten druhý zasa doma cvičím. Stabilizačky a taktiež cvičím s činkami. Samozrejme, že aj študujem v Bratislave a zo školy nám poslali taktiež veci, ktoré máme robiť. Takže o zábavu mám postarané.

 

5. Tešíš sa opäť na návrat na palubovku?

Neviem sa dočkať. Myslím si, že  v Stupave aj v Šali sme to mali dobre rozbehnuté. Žiaľ, čakáme na verdikt SZH ako to vlastne bude ďalej. Pevne verím, že si ešte zahráme túto sezónu, a že dosiahneme nejaký pekný úspech tu v Stupave, ale taktiež aj v Šali, aby sme ukončili sezónu s dobrou hrou. 

 

6. Čo myslíš, kedy tieto obmedzenia skončia?

Dúfam, že čo najskôr. Samozrejme treba prísne dodržiavať všetky nariadenia. 

 

7. Čo odkážeš našim fanúšikom?

Aby zbytočne neriskovali svoje zdravie a zdravie ostatných. Teraz treba byť hlavne disciplinovaný a myslieť hlavne na zdravie. Vidíme sa v hale 😉 

 

Dano