Život bez hádzanej – Jaro Petráš

1. Ako tráviš momentálne svoj voľný čas? Kde sa momentálne nachádzaš?

Ahojte :D. Keď zoberiem pár výnimiek keď idem na krátku prechádzku, alebo si zabehať, tak som stále doma. Našťastie mi moja práca umožňuje pracovať z domu, takže neriskujem, keď nemusím. Teraz je ten čas, kedy môžem rodine vrátiť čas, ktorý som doteraz venoval športu a práci. Samozrejme je aj celý team v kontakte, teraz je priestor kedy naplno môžeme využívať sociálne siete.

 

2. Ako veľmi sa zmenila situácia ohľadom CORONY, Tvoj súkromný a športový život?
Všetko sa zmenilo. Celý denný kolobeh. Okrem behania a povedzme posilňovania s vlastnou váhou sa nedá veľa robiť….haly, ihriská a posilňovne sú pozatvárané a so zalepenou hádzanárskou loptou toho veľa v lese neurobím :D.

 

3. Udržuješ sa pravidelne vo forme?

Priznám sa, že prvé dva týždne som netrénoval. Potreboval som si dať do poriadku denný program a vlastne zistiť ako počas karantény budeme fungovať. Teraz keď  je toho voľného času veľa tak spojím prijemné s užitočným. Urobím niečo pre seba a ešte aj zabijem čas. Hlavne je teraz veľa času na regeneráciu, čo sa počas sezóny nedá.

 

4. Ak áno, prezraď ako?

Pokiaľ mám vyriešený homeoffice a všetky povinnosti, tak si idem zabehať do lesa so psom alebo posilňujem s tým, čo doma je. Tréningové plány nám pravidelne posielajú tréneri,  takže nemám núdzu.  Expandre, medicinbal a vlastná váha. Jeden deň tréning a druhý regenerácia.41f66f65-ad4e-4f1e-a1dd-045ec638239a-2.jpg

 

5. Tešíš sa opäť na návrat na palubovku?

Tak ako ja nalepím loptu, to ste nezažili :DD. Už nech sa hlavne vidíme všetci zdraví a šťastní na tréningoch a vyhodíme túto situáciu z hlavy.

 

6. Čo myslíš, kedy tieto obmedzenia skončia?

Nechcem byť pesimista, ale budeme radi, keď si cez leto zahráme aspoň plážovku….
Dnešná spoločnosť si iné ani nezaslúžila. Snáď toto celé pomôže nám všetkým pochopiť, čo je v živote dôležité.

 

7. Čo odkážeš našim fanúšikom?

Venujte svoj čas rodine a sebe. Buďte zodpovední a pomáhajte si ako sa dá (múky je dosť ľudia :D). Hádzaná nám neutečie. Pozeral som na google earth a hala stoji ešte :D, počká nás :D. Už sa teším ako sa uvidíme v plnej hale. Prajem Vám všetkým veľa zdravia.

  

Držte sa

Jaro