Život bez hádzanej – Natália Szökeová

1. Ako tráviš momentálne svoj voľný čas? Kde sa momentálne nachádzaš?

Voľný čas vypĺňam prácou a tiež si užívam po dlhšej dobe chvíle s rodinou, keďže doma u rodičov v Partizánskom, kde sa momentálne nachádzam, trávim v poslednej dobe veľmi málo času. O to viac si to teraz vážim, treba na tom všetkom čo sa deje nájsť aj niečo pozitívne.44455301_1908792692530260_8040930899899973632_o-2.jpg

2. Ako veľmi zmenila situácia ohľadom CORONY, tvoj súkromný a športový život?

Tak ako väčšina ľudí. Momentálna situácia mi neumožňuje chodiť do práce. Ako učiteľka na základnej škole som už druhý týždeň doma. Je to nezvyk, keďže som každý deň po škole chodila do Stupavy na tréningy a domov som sa dostala až večer. Teraz celý deň fungujem na počítači, prostredníctvom ktorého komunikujem s rodičmi a deťmi zo školy, s mladšími žiakmi ktorých trénujem a tiež so spoluhráčkami a kamarátmi. 

3. Udržuješ sa pravidelne vo forme?

Popravde, som ten typ, ktorý potrebuje niekedy nakopnúť. Našťastie moja mamka už vie ako na mňa, takže stále mám čo robiť. 

4.c2274762-e06d-4afc-b97a-57b767748300-2.jpg Ak áno, prezraď ako?

Pokiaľ to počasie umožňuje, chodím na prechádzky do prírody alebo si zabehať. Pri cvičení využívam minibandy alebo ak máte po ruke dve malé neterky ako ja, dá sa s nimi tiež fajn zaposilovať.. 😀 

5. Tešíš sa opäť na návrat na palubovku?

Samozrejme. Mali sme mať po pauze odvetu proti Partizánskemu a na ten zápas som sa ja osobne veľmi tešila. Máme im čo vrátiť, takže dúfam, že sa ešte počas tejto sezóny na palubovke stretneme. Treba vylepšiť našu momentálnu pozíciu v tabuľke. 

6. Čo myslíš, kedy tieto obmedzenia skončia?

Ťažko povedať, no dúfam, že čím skôr. Dôležité je, aby sa ľudia správali zodpovedne a nákaza sa rýchlo nešírila.

7. Čo odkážeš našim fanúšikom?

V momentálnej situácií hlavne veľa zdravia a síl. Treba myslieť pozitívne a dúfam, že sa čoskoro vrátime do tréningového a zápasového kolobehu.