Mizuno cup 2024

Na medzinárodný Mizuno cup 2024 sa môžete prihlásiť do konca roka

Medzinárodný hádzanársky turnaj Mizuno Cup 2024, ktorý sa odohrá v dňoch 2. až 4. februára, láka kluby nielen zo Slovenska a Českej republiky.

Registrácia tímov v plnom prúde

Záujemcovia o účasť majú možnosť prihlásiť sa až do konca tohto roka. Momentálne sa môže pochváliť účasťou 40 tímov z 22 klubov reprezentujúcich päť rôznych krajín. Na turnaji sa predstavia nielen slovenské a české kluby, ale aj tímy z Bosny a Hercegoviny, Maďarska a Srbska.

Rudolf Draškovič, hovorca organizátorov, vyjadril spokojnosť s doterajším záujmom: „Aktuálne prihlášky svedčia o bohatej palete hádzanárskych škôl, ktoré sa zídu na jednom mieste. Nadšenie z množstva už prihlásených tímov je veľké, no očakávame, že sa nám pridajú ešte ďalšie atraktívne kluby.“

Hádzaná v troch halách

Súboje o trofeje sa budú odohrávať na troch športových plochách: v Školskej športovej hale v Stupave, športovej hale Malina v Malackách a športovej hale v Záhorskej Bystrici.

Vekové kategórie a hrací čas

Turnaj ponúka súťaž v piatich vekových kategóriách:

– B10 – minihádzaná: ročník narodenia 2013 a mladší, hrací čas 1 x 15 minút

– B12 – mladší žiaci: ročník narodenia 2011 a mladší, hrací čas 2 x 15 minút

– B14 – starší žiaci: ročník narodenia 2009 a mladší, hrací čas 2 x 15 minút

– B16 – mladší dorast: ročník narodenia 2007 a mladší, hrací čas 2 x 17 minút

– B18 – starší dorast: ročník narodenia 2005 a mladší, vrátane max 4 hráčov narodených v roku 2004, hrací čas 2 x 17 minút

Finančné podmienky a uzávierka prihlášok

Nezabudnite, že posledný deň na podanie prihlášok je 31. december 2023. V tento deň je nutné uhradiť aj štartovné a polovicu pobytových nákladov za každého účastníka (hráči, tréneri). Štartovné je stanovené nasledovne:

– 150 € za jeden tím,

– 290 € za dva tímy,

– 420 € za tri tímy,

– 530 € za štyri tímy,

– 620 € za päť tímov.

Kontaktné informácie

Pre bližšie informácie a zaslanie prihlášok je k dispozícii e-mail: playminihandball@hctatranstupava.sk, prípadne môžete kontaktovať Rudolfa Draškoviča ml., hlavného organizátora turnaja, na telefónnom čísle 0907 827 047.

Prihlásené kluby

Fót SE Jakab Kézisuli (Maď.), HŠK Legends Šaľa (SR), TJ Sokol Úvaly (ČR), TJ Sokol Osek nad Bečvou (ČR), TJ Strojár Malacky (SR), HC Záhoráci Stupava/Malacky (SR), HC Tatran Stupava (SR), TJ Slovácka Slávia Uherské Hradiště (ČR), Sokol Ostrava (ČR), Tatran Litovel (ČR), Handball club Zlín (ČR), THA Martin (SR), TJ Sokol Horka nad Moravou (ČR), TJ Sokol Telnice (ČR), Slovan Modra (SR), Handball club Dorcol (Srb.), Sport club Rudar (SR),  MHC Štart Nové Zámky   (SR), HK Kúpele Bojnice (SR), ŠK Zemplín Trebišov (SR), RK Bijeljina (BaH), Handball club Pezinok (SR).

MIZUNO CUP 2024 – po kategóriách

Minihádzaná: HŠK LEGENDS ŠAĽA (2 tímy), TJ Strojár Malacky, HC TATRAN STUPAVA (2 tímy), SPORT CLUB RUDAR, HANDBALL CLUB PEZINOK.

Mladší žiaci: TJ Sokol Úvaly, TJ Sokol Osek nad Bečvou, TJ Strojár Malacky, HC TATRAN STUPAVA (2 tímy), TJ Slovácka Slávia Uherské Hradiště, HANDBALL CLUB DORCOL, ŠK ZEMPLÍN Trebišov, RK Bijeljina, HANDBALL CLUB PEZINOK.

Starší žiaci: HŠK LEGENDS ŠAĽA, TJ Sokol Úvaly, TJ Strojár Malacky, HC TATRAN STUPAVA, Sokol Ostrava, TJ Sokol Horka nad Moravou, TJ Sokol Telnice, SLOVAN MODRA, HK Kúpele Bojnice, ŠK ZEMPLÍN Trebišov.

Mladší dorast: Fót SE Jakab Kézisuli, HC ZÁHORÁCI Stupava / Malacky, THA Martin, SLOVAN MODRA, MHC Štart Nové Zámky, ŠK ZEMPLÍN Trebišov, RK Bijeljina.

Starší dorast: HC ZÁHORÁCI Stupava / Malacky, Tatran Litovel, Handball club Zlín, SLOVAN MODRA, ŠK ZEMPLÍN Trebišov, HANDBALL CLUB PEZINOK.

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť pre vaše kluby a hráčov! Mizuno Cup 2024 sľubuje vzrušujúce zápasy a nezabudnuteľné športové zážitky. Prihláste sa a buďte súčasťou tohto nevšedného hádzanárskeho sviatku!

Prihláška k stiahnutiu MIZUNO cup 2024 pozvánka a prihláška