Playminihandball 2024

PLAYMINIHANDBALL 2024 v Stupave: Víkend plný športu a zábavy

Pripravte sa na víkend plný športového ducha a vzrušujúcich zápasov. HC Tatran Stupava s radosťou oznamuje konanie minihádzanárskeho turnaja PLAYMINIHANDBALL 2024, ktorý oživí Školskú športovú halu v Stupave v dňoch 25. až 26. mája 2024.

Kategórie pre mladé nádeje

Turnaj sa teší na účastníkov v kategóriách “B10” pre chlapcov narodených v rokoch 2013/2014 a “G10” pre dievčatá rovnakého veku. Pre ešte mladšie talenty sú pripravené kategórie “B8” pre chlapcov a “G8” pre dievčatá, obidve pre ročníky 2015/2016. Formát turnaja sa prispôsobí počtu prihlásených tímov, aby každý mal možnosť ukázať svoje schopnosti.

Pohodlie a stravovanie zabezpečené

Organizátori mysleli aj na ubytovanie a stravu. Účastníci majú možnosť využiť ubytovanie priamo v školských triedach ZŠ v Stupave, kde si však musia priniesť vlastné spacáky a karimatky. Pre tých, ktorí preferujú väčší komfort, je na výber ubytovanie v miestnych ubytovniach alebo penziónoch. Ceny sú stanovené v závislosti od zvolenej alternatívy a zahŕňajú stravu počas celého pobytu.

Štartovné a registrácia

Každé družstvo v kategóriách “B10”, “G10”, “B8” a “G8” je povinné uhradiť štartovné vo výške 80 eur. Aby ste si zabezpečili miesto na turnaji, nezabudnite štartovné uhradiť najneskôr do 10. apríla 2024.

Kontaktujte organizátorov

Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete viac informácií, neváhajte sa obrátiť na organizátorov z HC Tatran Stupava. Kontaktné údaje vrátane telefónneho čísla a e-mailu sú k dispozícii pre všetkých záujemcov.

Nezabudnite, že PLAYMINIHANDBALL 2024 nie je len súťaž, ale aj príležitosť pre mladých športovcov ukázať svoj talent a stráviť čas s priateľmi v športovom prostredí. Tešíme sa na vašu účasť a prajeme všetkým tímom veľa športového úspechu a zábavy!

Prihlášku si stihnete tu: playmini2024 POZVANKA a PRIHLASKA slov