PLAYMINIHANDBALL

PLAYMINIHANDBALL 2024: Posledná šanca zapojiť sa!

V Školskej športovej hale v Stupave sa o pár týždňov, konkrétne od 25. do 26. mája 2024, rozozvučia píšťalky a začne sa netrpezlivo očakávaný 14. ročník obľúbeného medzinárodného minihádzanárskeho turnaja PLAYMINIHANDBALL. Tento turnaj, ktorý má za sebou už trinásť úspešných ročníkov, si získal srdcia mladých minihádzanárov nielen zo Slovenska, ale aj zo širokého okolia.

Viac ako 500 mladých športovcov sa chystá na štart

„Je to pre nás česť, že môžeme privítať na PLAYMINIHANDBALL 2024 opäť také množstvo nadšených mladých športovcov. Viac ako 500 účastníkov premení Stupavu na malý hádzanársky šampionát. Úspech na tomto turnaji je dobrým predpokladom pre úspechy v nasledujúcich súťažiach,“ hovorí Rudolf Draškovič, jeden z hlavných organizátorov.

Kategórie pre mladé talenty

Turnaj je otvorený pre štyri kategórie: chlapci “B10” (narodení v rokoch 2012-2013), dievčatá “G10” (2012-2013), chlapci “B8” (2014-2015) a dievčatá “G8” (2014-2015). Každá kategória bude súťažiť v špeciálnom turnajovom systéme prispôsobenom počtu prihlásených tímov.

Posledná šanca na prihlásenie

Pre tých, ktorí sa ešte nezaregistrovali, je tu posledná šanca zúčastniť sa tohto jedinečného turnaja. Počet miest je obmedzený, ale stále je niekoľko voľných miest dostupných pre odhodlané tímy, ktoré sa chcú zapojiť do súťaže a ukázať svoje schopnosti.

Neváhajte a prihláste svoj tím ešte dnes! Staňte sa súčasťou hádzanárskej udalosti roka a nechajte vaše mladé talenty žiariť na medzinárodnom poli. Pre viac informácií o prihlásení a o turnaji navštívte našu webovú stránku alebo nás kontaktujte priamo. Tešíme sa na vašu účasť na PLAYMINIHANDBALL 2024!

Kontaktné údaje usporiadateľa: HC Tatran Stupava, Krajná 16, 900 31 Stupava

Kontaktná osoba: Rudolf Draškovič, e-mail: playminihandball@hctatranstupava.sk, tel.: +421 907 827 047

Kategórie

“B10” – rok nar. 2013/2014 chlapci

Sokol Sokolnice, TJ Sokol Cífer, HK Ivančice, Hšk Legends Šaľa „A“, Hšk Legends Šaľa „B“, SK Kuřim, TJ Sokol Horka nad Moravou „A“, TJ Sokol Horka nad Moravou „B“, SPORT CLUB RUDAR, Strojár Malacky, TJ Sokol Velké Meziříčí „A“, TJ Sokol Velké Meziříčí „A“, HC TATRAN STUPAVA – GOLDEN TEAM „A“, HC TATRAN STUPAVA – GOLDEN TEAM „B“, HC TATRAN STUPAVA – GOLDEN TEAM „C“, HC TATRAN STUPAVA – GOLDEN TEAM „D“, TJ SOKOL Kostelec na Hané – HK, SMF Žilina, voľné už iba 2 miesta !!!

“G10” – rok nar. 2013/2014 dievčatá

TJ Sokol Cífer, HK Ivančice, HKM Šurany „A“, HKM Šurany „B“,Házená Velká Bystřice, Junior Močenok, DHK Zora Olomouc „A“, DHK Zora Olomouc „B“, Strojár Malacky, HC TATRAN STUPAVA – GOLDEN TEAM „A“, HC TATRAN STUPAVA – GOLDEN TEAM „B“, HC TATRAN STUPAVA – GOLDEN TEAM „C“, HC DAC Dunajská Streda „A“, HC DAC Dunajská Streda „B“, SMF Žilina, voľných už iba 5 miest !!!

“B8” – rok nar. 2015 /2016 chlapci

Sokol Sokolnice, TJ Sokol Cífer, Házená Velká Bystřice, Hšk Legends Šaľa, Junior Močenok, SK Kuřim, SPORT CLUB RUDAR, Strojár Malacky, TJ Sokol Velké Meziříčí, HC TATRAN STUPAVA – GOLDEN TEAM, TJ SOKOL Kostelec na Hané – HK, voľné už iba 4 miesta !!!

“G8” – rok nar. 2015 /2016 dievčatá

HK Ivančice, HKM Šurany, DHK Zora Olomouc, Strojár Malacky, HC TATRAN STUPAVA – GOLDEN TEAM, ŠKP Topoľčany, HC DAC Dunajská Streda, voľných 8 miest !!!