Staršie dorastenky HC Tatran Stupava Autor: Lucia Obžerová

Pripravte sa na leto s HC Tatran Stupava: Dôležité termíny pre rodičov

Leto môže pôsobiť ako vzdialená budúcnosť, no v HC Tatran Stupava už teraz myslíme na dôležité body prípravy. Pre rodiny našich mladých športovcov prinášame prehľad kľúčových dátumov letného sústredenia a medzinárodných turnajov, ktoré budú základnými kameňmi prípravy pred nadchádzajúcou sezónou.

Letné sústredenie v Kuřime: Domov talentov

Na úvod augusta sa moravské mestečko Kuřim stane na pár dní domovom pre naše mladé hádzanárky a hádzanárov. Od 5. do 9. augusta tu prebehne tradičné sústredenie, ktoré je ideálnou príležitosťou pre naše talenty na zdokonalenie svojich schopností.

Mizuno Cup: Skúška pre chlapcov

Pred štartom novej sezóny sa naši chlapci postavia dôležitému hernému testu. Mizuno Cup, ktorý sa uskutoční od 16. do 18. augusta v Stupave, poskytne skvelú príležitosť na precvičenie tímovej hry a stratégie.

Stupava Cup: Výzva pre dievčatá

Naše dievčenské tímy budú mať svoju záverečnú skúšku o týždeň neskôr. Od 23. do 25. augusta sa odohrá turnaj Stupava Cup, kde sa môžete tešiť na napínavé súboje a výkony našich dievčat.

Dátumy do kalendára rodičov

S týmito dôležitými termínmi v kalendári vaše deti nevynechajú žiadne kľúčové momenty prípravy na novú sezónu. Budeme radi, ak si tieto dátumy zaznačíte a spolu s nami podporíte rozvoj talentov v HC Tatran Stupava. Tešíme sa na úspešné leto plné športových zážitkov!

Termíny leto HC TATRAN STUPAVA

Sústredenie v Kuřime – Kuřim, 5.-9. 8 2024

Mizuno cup 2024 – summer, chlapci Stupava, 16.-18.8 2024

Stupava CUP 2024 – dievčatá Stupava, 23.-25.8 2024